Konkursas „UKTech@s 2019“

utechas3

Utenos kolegijos Verslo ir Technologijų fakulteto Inžinerijos ir technologijų katedra 2019 m. lapkričio 20 d. pakvietė Rytų Aukštaitijos regiono mokyklų 11-12 klasių mokinius į konkursą „UKTech@s 2019“. Konkurso dalyviai atliko praktines užduotis chemijos, fizikos, informacinių technologijų, robotizacijos laboratorijose, dalyvavo „Protų kovose“.

utechas
utechas1
utechas2
utechas3
utechas4

Mūsų gimnaziją atstovavo IVa klasės mokiniai Remigijus Deveikis, Matas Kavaliauskas ir Lukas Laurinavičius. Konkurso metu buvo galima ne tik pasitikrinti žinias, gebėjimus, atlikti praktinius darbus, bet ir susipažinti su Utenos kolegijos chemijos, fizikos, informacinių technologijų, robotizacijos laboratorijomis. Visi konkurso dalyviai buvo apdovanoti saldžiomis dovanomis ir gavo diplomus.