16-asis BEBRO konkursas

bebras1

Lietuvos mokyklose vyko 16-ojo informatikos ir informacinio mąstymo konkurso BEBRAS I etapas. Šio konkurso tikslas – atskleisti ir mokiniams, ir mokytojams informatikos mokslo grožį, patraukti mokinių dėmesį, supažindinti su pagrindinėmis informatikos ir informacinių technologijų sąvokomis, jų platesniu kontekstu, gilintis į modernius informatikos ir inžinerijos sprendimų priėmimo metodus. Žaismingos, suprantamai formuluojamos užduotys apima visas fundamentalias informatikos sritis, parodoma jų svarba ir dermė su kitais mokslais.

Pirmajame etape dalyvavo 178 Utenos Dauniškio gimnazijos mokiniai. Šiame etape geriausiai sekėsi Adriui Čypui (144 taškai), Jorintui Stanislovėnui (124 taškai), Dovydui Paviloniui (148 taškai), Evelinai Klibaitei  (120 taškų), Deimantei Bikutei  (116 taškų), Ernestui Makniui (96 taškai), Silvijai Kaulinytei (86 taškai), Remigijui Deveikiui (136 taškai).

Sveikiname mokinius ir linkime sėkmės II etape, kuris vyks vasario 1 d. Utenos kolegijoje.

bebras4
bebras4