DĖMESIO!

Utenos švietimo centro darbo organizavimas karantino sąlygomis

Informuojame, kad dėl koronaviruso grėsmės visoje šalyje LR Vyriausybės nutarimu buvo paskelbtas karantinas nuo 2020 m. kovo 16 iki gegužės 31 dienos 24 val.. Utenos švietimo centro specialistai teiks informaciją klientams nuotoliniu būdu (el. paštu, telefonu):

Direktorė Vitalija Bujanauskienė Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. tel. +37061027817

Švietimo paslaugų vadybininkė Miglė Lapinienė Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. tel. +37061866907
Švietimo paslaugų vadybininkas Tomas Karklinis Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
Metodininkė Rita Diominienė Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
Metodininkė Ramunė Dasevičienė Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
Metodininkė Ramunė Sabaliauskienė Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. tel. +37061039566
Vyresnioji buhalterė Žydrūnė Bikelienė Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
Utenos švietimo centro Pedagoginės psichologinės tarnybos padalinio specialistai
konsultuos klientus nuotoliniu būdu (el. paštu, telefonu).
Su specialistais galite susisiekti šiais el. pašto adresais:
Psichologai:
Skaidrė Kučinskienė Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
Dalia Laurinavičienė Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
Iliuminata Gaigalaitė Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
Jurgita Bareišienė Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
Spec. pedagogai:
Danutė Bertašiūtė Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
Birutė Kaušylienė Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
Logopedas:
Rita Špokienė Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
Tiflopedagogas:
Rasa Bakšienė Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
Surdopedagogas:
Vilma Kranauskienė Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
Utenos švietimo centro Pedagoginės psichologinės tarnybos padalinio vedėja
Rita Špokienė tel. Nr. 8-615-36456, el. paštas Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.