Informacija dėl abiturientų konsultacijų !

   Informuojame, kad LR SAM valstybės lygio ekstremaliosios situacijos valstybės operacijų vadovo 2021 m. kovo 19 d. sprendimu Nr. V-585 yra leidžiama abiturientams organizuoti kontaktines konsultacijas (ne daugiau kaip 5 abiturientams vienu metu). Atsižvelgdami į šį dokumentą, gimnazijoje vykdėme abiturientų ir jų mokytojų apklausą dėl kontaktinių konsultacijų reikalingumo. Apklausa buvo baigta kovo 26 dieną. Taigi turime visų abiturientų bei jų mokytojų nuomonę ir, atsižvelgdami į tai, organizuosime kontaktines konsultacijas.Apie šių konsultacijų datą ir laiką abiturientams praneša jiems dėstantys mokytojai.

  Primenu, kad nuotolinės konsultacijos mokiniams vyksta nuolat nuo 2020 m. rudens. Jų laiką galite rasti pamokų tvarkaraštyje, kuris skelbiamas ir mūsų internetinėje svetainėje: https://dauniskis.utena.lm.lt/index.php/ugdymas/102-ugdymas/mokiniu-pamoku-tvarkarasciai/95-mokiniu-pamoku-tvarkarasciai

  Taip pat informuoju, kad nuo 2021 metų kovo 1 dienos abiturientams pradėtos vesti papildomos konsultacijos, gavus papildomą finansavimą iš Vyriausybės. Apie šių konsultacijų datą ir laiką abiturientams praneša jiems dėstantys mokytojai.

  Turiu pasidžiaugti, kad mūsų gimnazijos mokytojai deda labai daug pastangų siekdami padėti mokiniams pasiruošti egzaminams ir veda papildomas, net ir individualias konsultacijas, kurios yra nemokamos. Džiaugiuosi mūsų gimnazijos bendruomenės sutelktumu bei geranoriškumu, ir mokinių, ir mokytojų pastangomis siekiant kuo geresnių rezultatų! Linkiu abiturientams kuo sėkmingiau pasiruošti brandos egzaminų sesijai!

  Jeigu turite klausimų, visada galite rašyti į elektroninį dienyną, susisiekti elektroniniu paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį., arba skambinti telefonu Nr. 8 618 85541.

  Pagarbiai,

Direktorė Asta Skeirienė