1

2023 m. gegužės 12 d. teatro „Cezario grupė“ komanda, pasitelkusi literatūros ir scenos meną, Utenos Dauniškio gimnazijos I-ų klasių mokiniams vedė tris renginius apie menkinančio elgesio žalą.

Renginių tikslas – kūrybinėmis priemonėmis didinti mokinių jautrumą ir sąmoningumą, kad vaikai atrastų daugiau motyvacijos ne tik nesityčioti, bet ir atpažintų patyčias bei užkirstų joms kelią, o jei patiria patyčias, išdrįstų pasikalbėti apie tai su suaugusiaisiais.

Projektas „Teatro iššūkis patyčioms, siekiant stiprinti psichikos sveikatą Utenos r. gimnazijose“ finansuojamas iš Utenos rajono savivaldybės lėšų.