Pilietinės dainos konkursas-festivalis ,,Volunge šauk ąžuole"

saleje
volunge
volunges

Vasario 16-ąją, devintus metu iš eilės uteniškiai Lietuvą pašlovina dainomis ir eilėmis. Šiemet pilietinėmis dainomis pasidalinti organizatoriai dalyvius pakvietė į Utenos Dauniškio gimnaziją. Sveikinimo žodį dalyviams taręs festivalio steigėjas Edmundas Pupinis palinkėjo visiems puikios nuotaikos švenčiant valstybės atkūrimo dieną ir pristatė vertinimo komisiją, kurioje darbavosi Utenos Dauniškio gimnazijos direktoriaus pavaduotoja, muzikos mokytoja metodininkė Asta Skeireinė, Utenos „Žiburio“ pradinės mokyklos muzikos mokytoja metodininkė Lina Gaižauskienė, muzikantas Vidmantas Sabaliauskas ir daugkartinė festivalio laureatė Miglė Petronytė.

Komisija išklausė ir įvertino 27 konkurso dalyvius. Džiugu, kad konkurse suskambėjo Utenos Dauniškio gimnazijos moksleivių balsai. Ritos Mikužytės atlikta savos kūrybos daina "Skolingas rytojų" C amžiaus grupėje užėmė III vietą. Gimnazijos roko grupės sukurta ir kartu su soliste Aleksandra Ragauskaite atlikta daina "Žiemos sonetas" (pagal V. Mačernio žodžius), pelnė paskatinamąjį diplomą.Sveikiname Ritą Mikužytę ir roko grupę bei Aleksandrą Ragauskaitę pristačius savo kūrybą konkurse.