VEMP verslo čempionatas 2015-02-20

Utenos Dauniškio gimnazijos mokiniai sausio-vasario mėnesį dalyvavo LJA (Lietuvos Junior Achievement) Vemp verslo čempionato I etape. Čempionate dalyvavo 291 komanda iš 66 mokyklų.Į antrą etapą pateko net 6 Utenos Dauniškio gimnazijos komandos iš 8 dalyvavusių: „Hokages"(1a kl.)  Pijus Miškinis, Milda Musteikytė, Milvydas Latvys, Rūta Preikšaitytė, Roberta Preikšaitytė ir Joana Žardzinaitė; „Kerštas" (1c kl.) Marija Šyvytė, Greta Kraujūnaitė, Austina Gabrilavičiūtė, Rugilė Dūdėnaitė; „Julin" (4b kl.) Julija Gailiušaitė, Lina Brokoriūtė, „Šitie" (4 kl.) Elvinas Babelis, Mindaugas Trinkūnas, Mantas Žeimys, Lukas Šeržintas, Ernestas Truskauskas; „Snonas" (4 kl.) Lukas Petrauskas, Toma Mačiulytė, Rimgaudas Dubauskas; „Kentai" (3 kl.) Stasys Labokas, Justinas Vijeikis, Eimantas Kviklys, Šarūnas Mačionis. Sveikiname ir linkime sėkmės kitame etape!