Kvietimas mokytis verslumo 2015-03-03

Kovo 6 d. kviečiame žingeidų jaunimą dalyvauti „Pelno Akademijos“ renginyje, kuris vyks Utenos r. savivaldybės administracijoje (Utenio a. 4). Renginio ,,Verslumas: naujo verslo pradžia arba sėkmingo esamo verslo plėtra" pradžia - 13.30 val.

,,Pelno akademija" – tai informaciniai renginiai ir individualios konsultacijos, skirtos smulkių ir vidutinių įmonių atstovams arba tik planuojantiems pradėti savo verslą. Ištisus metus visoje Lietuvoje vyksta nemokami informaciniai renginiai verslumo skatinimo, franšizavimo ir eksporto temomis.

Verslo steigimą ir plėtrą Lietuvoje ypač stabdo informacijos ir verslumo įgūdžių stoka. Todėl Pelno akademijos informaciniuose renginiuose išsamiai pristatoma smulkiojo ir vidutinio verslo įmonių plėtra franšizės pagrindu, aukšto technologinio potencialo įmonių steigimas ir plėtra, eksporto strategijų rengimas, verslo plėtra į užsienio rinkas, 2014–2020 m. ES finansavimo periodo naujovės bei galimybės verslui ir kitos aktualios temos.

Programa

13.30 – 17.00 val. - VERSLUMAS: NAUJO VERSLO PRADŽIA ARBA SĖKMINGA ESAMO VERSLO PLĖTRA:

Verslas nuo idėjos iki plano.
Verslo steigimas, valdymas, plėtra.
ES finansavimo galimybės verslui
Projektų valdymo ciklas versle.

Daugiau informacijos bei išankstinė registracija www.pelnoakademija.lt arba el.paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.. Projektą vykdo Lietuvos verslo darbdavių konfederacija, Lietuvos verslo konfederacija, Jaunimo verslumo skatinimo asociacija. Vienas iš projekto partnerių - Utenos kolegija. Projektas finansuojamas pagal Ekonomikos veiksmų programą iš Europos regioninės plėtros fondo ir Valstybės biudžeto lėšų.