Praktinis seminaras suaugusiųjų klasėse 2015-03-12

Nuotrauka1132
Nuotrauka1136
Nuotrauka1137

Kovo 12 d. suaugusiųjų klasėse startavo praktinio seminaro "Efektyvus bendradarbiavimas lemia sėkmę, pasitikėjimą ir gerus rezultatus" I - asis etapas. Pirmą kartą šalies mastu organizuotas seminaras socialiniams pedagogams dirbantiems su suaugusiais. Seminaro bendraautorės: socialinė pedagogė Laura Peršonienė ir Klaipėdos suaugusiųjų gimnazijos socialinė pedagogė Regina Songailienė aktyvina šalies socialinius pedagogus dalintis gerąja patirtimi veiklų, kurios davė pokyčių mokymo įstaigos bendruomenės santykiams.

Šiame etape numatyta paruošti namų darbus. Mokiniai su socialinės pedagogės pagalba parengė plakatą, kuriame pristatė vieną iš įsimintiniausių dienų suaugusiųjų klasėse, kuri jų manymu, suartino bendruomenę ir paskatino aktyviau veikti mokyklos gyvenime. Atliktus namų darbus seminare pristatys ir mokinių interesus atsovaus 12 K klasės mokinė Edita Rastenienė.
Namų darbus atliko ir socialinė pedagogė, kuri pasiruošė pristatyti ir pasidalinti viena iš sėkmės veiklų, turėjusių teigiamos įtakos bendruomenės mikroklimatui. Seminaro antrasis etapas įvyks 2015 m. balandžio 20 d. Utenos Dauniškio gimnazijoje, kuriame dalyvaus keturios šalies suaugusiųjų mokymo įstaigos.