Sėkmė projekte „Sėkmingo verslo asistentas" 2015-05-15

padeka
sveikinimai
sveikinimas
2015-05-15 d. Utenos A. ir M. Miškinių viešojoje bibliotekoje organizatoriai pristatė verslumą skatinantį projektą „Sėkmingo verslo asistentas. Renginyje dalyvavo 18 komandų iš Anykščių, Ignalinos, Molėtų, Šalčininkų, Širvintų, Visagino ir Utenos gimnazijų. Utenos Dauniškio gimnazijai atstovavo IIb klasės merginos Laura Degutytė, Vytenė Ramanauskaitė, Rita Vinčiūnaitė ir Elvija Vičinaitė kurios po  Utenos komandų komisijos skaičiavimo ir facebook'o balsų daugumos nuomone buvo pirmos. Saldų prizą įsteigė LR Seimo narė Milda Petrauskienė. Iš visų dalyvavusių buvo atrinktos 7 komandos, kurioms pasiūlyta steigti įmonę. Mūsų gimnazijos mokinės taip pat tokią galimybę gavo. Nuoširdžiai sveikiname!

Utenos A. ir M. Miškinių viešojoje bibliotekoje vyko jaunimo verslumo skatinančio projekto „Sėkmingo verslo ASISTENTAS" baigiamasis renginys. Projektas finansuojamas Europos Sąjungos Regioninės plėtros fondo lėšomis.
Projekto metu buvo siekiama skatinti jaunus žmones savo idėjas paversti sėkmingais verslais, kurti naujas, novatoriškų technologijų bei aukštos pridėtinės vertės įmones, galinčias patenkinti rinkos poreikius. Taip pat buvo teikiama pagalba ir konsultacijos rengiant inovatyvius verslo planus bei siekiama užpildyti egzistuojančią informacinę spragą tarp verslininkų, ieškančių finansavimo naujų įmonių kūrimui, bei investuotojų, ieškančių įdomių investicinių projektų. Renginio pradžioje susirinkusius būsimus verslininkus, komisiją sveikino Utenos rajono savivaldybės meras Alvydas Katinas. Projekto rengėjams meras dėkojo už jaunų žmonių verslumo skatinimą, pastangas padidinti jaunimo verslumo lygį. Projekto vadovei Aušrai Kilkuvienei, kuri ir vedė baigiamąjį renginį bibliotekoje, meras įteikė rožių puokštę.IMG 7401
Iš viso projekte dalyvavo beveik 20 šalies savivaldybių. Iš Utenos apskrities – visi rajonai, išskyrus Zarasų. Į baigiamąjį renginį atvyko jaunimo komandos iš minėtų Utenos apskrities rajonų (Anykščių, Molėtų, Ignalinos, Visagino, Utenos) bei komandos iš Širvintų ir Šalčininkų. Gimnazistai pristatė 17 verslo idėjų.
Utenos rajono savivaldybėje projekte dalyvavo visų keturių Utenos rajono gimnazijų – Adolfo Šapokos, Dauniškio, „Saulės", Užpalių – moksleiviai. Gimnazistai aktyviai dirbo, kurdami įvairias verslo idėjas. Projekto baigiamajame renginyje uteniškiai pristatė tokias verslo idėjas: „Vasaros kino teatras po atviru dangumi", „Jaunimo kavinė", „Pagalbiniai ūkio darbai Užpaliuose", „Greito maisto restoranas ant ratų „Choisie".
Geriausia verslo idėja tarp Utenos rajono gimnazijų vertinimo komisija pripažino Dauniškio gimnazijos komandos idėją „Jaunimo kavinė". Prie dauniškiečių sėkmės prisidėjo ir facebook'o balsai. Dauniškio gimnazijai atstovavo ir „Jaunimo kavinę" pristatė merginų komanda: gimnazistės antrokės Laura Degutytė, Vytenė Ramanauskaitė, Elvija Vičinaitė ir Rita Vinčiūnaitė. Išmaniausią Utenos komandą sveikino renginyje dalyvavusi LR Seimo narė Milda Petrauskienė. Ji merginoms įteikė didelį krepšį saldžių dovanų. Dauniškio gimnazijos komandai buvo įteiktas ir mero Alvydo Katino įsteigtas piniginis prizas „Už geriausią verslo idėją" – 290 EUR.
Baigiamajame renginyje buvo renkamas geriausių verslo idėjų penketukas. Geriausia pripažinta Širvintų gimnazistų verslo idėja „Išmaniųjų įrenginių ekranų taisymas". Į geriausiųjų penketuką pateko Užpalių gimnazijos idėja „Pagalbiniai ūkio darbai Užpaliuose". Užpaliečių komandai atstovavo II g klasės gimnazistai Deimantas Janušis, Dovilė Laurinėnaitė, Aleksandras Indrašius ir Agnė Stanislovėnaitė. Jie taip pat sulaukė Mildos Petrauskienės sveikinimų.
Visoms penkioms geriausių verslo idėjų komandoms buvo pasiūlyta steigti įmonę. Tokio pasiūlymo sulaukė ir Dauniškio gimnazijos komanda.