Dainingoji VIVO dalyvavo V-ojoje džiazo dainų šventėje 2015-06-08

Birželio pirmą savaitgalį Klaipėdoje, kruizinių laivų terminale nuskambėjo penktoji „Jaunoji džiazo banga 2015“. Šiemet šis unikalus renginys į Klaipėdą sukvietė beveik 1,5 tūkst. jaunimo chorų bei ansamblių dalyvių iš visos šalies. Į jubiliejinę džiazo dainų šventę susirinko apie 70 chorų bei ansamblių iš visos Lietuvos. Į uostamiestį atvyko Vilniaus, Kauno, Šiaulių, Trakų, Šakių, Utenos, Kupiškio, Prienų, Skuodo, Druskininkų ir kitų miestų jaunimas.

Džiazo fiestoje dalyvavusios Utenos Dauniškio gimnazijos vokalinės grupės „VIVO“ merginos ir vadovė Asta Skeireinė sugrįžę džiaugėsi naujais draugais ir pasidalijo įspūdžiais iš šventės. „Jaunosios džiazo bangos“ dalyviams šiemet pritarė žymūs Lietuvos daininkai Vilius ir Violeta Tarasovai, Kristina Jatautaitė bei pasaulinės muzikos grandas JAV soulo ir džiazo atlikėjas Frank McComb. Scenoje vokalinius gabumus atskleidė ir festivalio globėjas, Klaipėdos miesto meras Vytautas Grubliauskas. Šventės pabaigoje dirigentams buvo išdalinti padėkos raštai, padėkota ir uteniškei Astai Skeirienei, dirigavusiai dviems kūriniams, o jungtinis vaikų ansamblis bei solistai atliko finalinį kūrinį – grupės „Usa For Africa“ dainą „We Are The World“.