Programos „eTwinning“ seminaras Utenos Dauniškio gimnazijoje 2015-11-12

rsz c31bea5f

2015 m. lapkričio 12 d. į Utenos Dauniškio gimnaziją susirinko Utenos Vyturių progimnazijos, Utenos Aukštakalnio pradinės mokyklos, Utenos Leliūnų pagrindinės mokyklos, Molėtų pradinės mokyklos, Molėtų r. Alantos gimnazijos, Ignalinos r. Vidiškių gimnazijos, Anykščių vaikų lopšelio-darželio „Eglutė“ bei šeimininkų - Utenos Dauniškio gimnazijos atstovės.

Renginyje pranešimus skaitė programos „eTwinning“ ambasadorės Utenos - Vilniaus regionams Loreta Tarvydienė ir Giedrė Sudniutė su mokiniais.  Savo pranešimus pristatė ir viešnios - Utenos Vyturių progimnazijos anglų k. mokytoja Ramunė Sabaliauskienė, Molėtų r. Alantos gimnazijos pavaduotoja neformaliam ugdymui Jurgita Kniaziukienė. Pranešėjos dalinosi dalyvavimo projektuose patirtimi, pristatinėjo programos „eTwinning“ naujienas bei projektinei veiklai naudingus IKT įrankius. Dalyvės praktiškai išbandė naująjį programos „eTwinning“ įrankį „eTwinning Live“, jungėsi prie projektų, ieškojo partnerių, dirbo su kitais darbastalio įrankiais.

rsz_b310f293_1
rsz_bb1117ef
rsz_bbfb75f
rsz_bd10057f
rsz_be102a0f
rsz_be118a9f
rsz_be17085f
rsz_bf10531f
rsz_bf17316f
rsz_c01338cf
rsz_c110c5d7
rsz_c114be6f
rsz_c212265f
rsz_c21904af
rsz_c31bea5f
rsz_c61b00ff
rsz_c81cd3c7

Renginį nuspalvino Utenos Vyturių progimnazijos technologijų mokytoja Loreta Kaulinienė, surengusi savo mokinių sukurtų krepšelių parodą.

Dalyvės aplankė keletą gimnazijoje veikiančių parodų: įvairių projektų dalyvio, 2 d kl. mokinio Naglio Tarvydo fotografijų parodą bei gimnazijos informaciniame centre veikiančią programos „eTwinning“ metodinių leidinių parodą ir susipažinti su gimnazijos erdvėmis.

Programos „eTwinning“ ambasadorė Utenos-Vilniaus regionams Giedrė Sudniutė

Dalyvės rašo:

Rita Umbrasienė- Smagu buvo išgirsti apie „eTwinning“ galimybes ir naudojimą. Ne tik smagu, bet ir naudinga. Patiko ir naudinga pasidalijimas patirtimi apie „Nord Plus“ dalyvavimą, kuria šauniai dalinosi Alantos gimnazijos pavaduotoja Jurgita Kniaziukienė.

Jurgita Kniaziukienė- Sužinojau apie naujoves „eTwinning“ sistemoje - suintrigavo galimybė kelti failus ir naudotis neribota "debesijos" galimybe. Patiko Loretos ir Ramunės pasakojimai apie įvairių projektų vykdymą - panaudosiu projektinėse veiklose. Smagu buvo susitikti pažįstamų ir bendraminčių kolegių.

Jurgita Raketienė- Išgirdau atsakymus į daugelį rūpėjusių klausimų, sužinojau apie naujas galimybes („Nord Plus“ programa). Smagiai ir naudingai praleistas laikas įkvėpė aktyviau jungtis prie projektinės veiklos. Ačiū organizatoriams bei pranešėjams!

Pasidalinimo patirtimi renginio dalyvių Utenoje 2015-11-12 mintys:

Jurgita Kniaziukienė - 12.11.2015 14:36

Manau, kad tokio tipo susitikimai yra labai naudingi, nes galima išgirsti patarimų, sužinoti kaip paįvairinti savo darbą ir gyvenimą, pasidalinti patirtimi, kurios neperskaitysi jokiose knygose. Be abejo, galima surasti bendraminčių ir įgyvendinti ramybės neduodančią idėją kartu. Ačiū už galimybę!

Jurgita Raketienė - 12.11.2015 14:39

Smagu išgirsti iš pirmų lūpų įdomią ir naudingą informaciją. Ačiū

Jurgita Rėkašienė - 12.11.2015 14:36

Smagu buvo sužinoti kažką naujo. Ačiū.

Ieva Čičelytė - 12.11.2015 14:37

Man labai patiko EUROPIETIŠKA mokymų dvasia. Periferijoje tai reta. Autentiškas, žmogiškas, nekompleksuotas dalinimasis. Smagu, kad yra erdvė, kur gali sutikti bendraminčių.

Rita Ažubalienė - 12.11.2015 14:39

Seminaro metu susipažinau su naujomis bendravimo galimybėmis. Buvo gera girdėti, kad mokyklų mokytojai aktyviai dalyvauja bendradarbiavimo programose ir noriai dalijasi įgyta patirtimi.