Susitikimas su LAMA BPO atstove 2015-12-10

20151210 111002

2015 12 10 d. gimnazistai buvo pakviesti į susitikimą su Lietuvos aukštųjų mokyklų asociacijos bendram priėmimui organizuoti (toliau LAMA BPO) atstove. Pagrindinis šio susitikimo tikslas - pateikti mokiniams informaciją apie 2016 m. bendrąjį priėmimą į Lietuvos aukštąsias mokyklas.  Susitikimo su LAMA BPO atstove metu mokiniai susipažino su pagrindiniais teisiniais dokumentais, minimaliais reikalavimais ir bendrojo priėmimo etapais.

Susitimo metu gimnazistai sužinojo kaip formuojamas konkursinis balas ir kam teikiama pirmenybė, buvo informuoti kaip rinktis stojamuosius egzaminus, apie pasirašomą studijų sutartį. Gimnazistai gavo daug išsamios informacijos, tad liko tik susikaupti paskutiniam išbandymui - gerai pasiruošti brandos egzaminams ir sėkmingai juos išlaikyti.

Soc.pedagogė Vida Adiklienė