Vilniaus kolegijos atstovai susitiko su gimnazistais 2015-12-16

2015 m. gruodžio  16 d. gimnazijoje vyko Vilniaus kolegijos  Ekonomikos fakulteto  studentų susitikimas su gimnazistais. Vizito metu studentai ir dėstytoja papasakojo apie Vilniaus kolegiją, supažindino su studijomis Ekonomikos fakultete, pristatė vykdomas studijų programas,  plačiau papasakojo apie bankininkystės studijas.

Bankininkystės studijų programos antro kurso studentės Agnė ir Deimantė pasidalino mintimis apie studentišką  gyvenimą: laisvalaikį, sporto, pramoginius bei dalykinius  renginius, apie galimybę dalyvauti Vilniaus kolegijos įvairioje veikloje šokant, dainuojant, vaidinant bei sportuojant. Bankininkystės specialybės antro kurso studentė Deimantė,  buvusi  mūsų gimnazijos mokinė,  papasakojo apie pirmuosius įspūdžius studijuojant Ekonomikos fakultete. Renginyje dalyvavo 2-4 gimnazijos klasių mokiniai. Jie domėjosi stojimo į Ekonomikos fakultetą sąlygomis, studijų proceso organizavimu, studentiško gyvenimo įvairove, įsidarbinimo baigus studijas galimybėmis.