Pasiektas stalo žaidimų Lietuvoje rekordas 2016-02-09

Daug stalo zaidimu

Pernai, Utenos Dauniškio gimnazijos organizatorių kvietimu, Utenos miesto mokiniai, susirinkę į gimnazijos sporto salę bei susiskirstę grupelėmis, susikaupė prie stalo žaidimų – vienu metu buvo žaidžiama 117 stalo žaidimų, o į šią smagią žaidimų šventę buvo atsinešti 134 žaidimų komplektai.Taip buvo siekiama Lietuvos rekordo.

Vienu metu 117 stalo žaidimų žaidė Utenos Dauniškio gimnazijos gimnazistai, Utenos jaunimo mokyklos, Aukštakalnio, Krašuonos ir Vyturių progimnazijų mokiniai, Utenos šeimos ir vaiko gerovės centro ugdytiniai bei Utenos daugiafunkcio sporto centro auklėtiniai.

Utenos Dauniškio gimnazijos socialinė pedagogė Vida Adiklienė akcentavo, kad tokie susibūrimai – puiki galimybė visiems atsipalaiduoti, pabūti kartu bei lavinti mokinių strateginį mąstymą, išlaisvinti kūrybiškumą. Šią idėją inicijavę gimnazistai norėjo paneigti visuomenėje vyraujančią nuomonę apie jaunimo neveiklumą ir pasyvumą.
Pasak V. Adiklienės, užfiksuoti duomenys apie Dauniškio gimnazijoje vykusius stalo žaidimus buvo išsiųsti į Lietuvos rekordų agentūrą „Factum", iš kurios 2016-02-09 d. Utenos Dauniškio gimnaziją pasiekė šios agentūros direktoriaus Vytauto Navaičio vardu pasirašytas Lietuvos rekordo diplomas. Sveikiname rekordo dalyvius!