Utenos parapijos ir Tiberiados broliai vykdo evangelizacijos misiją

Švenčiant Gailestingumo metus Popiežius Pranciškus pasiūlė per Gavėnią skirti „24 val. Viešpačiui“. Atsiliepiant į popiežiaus kvietimą, kovo mėn. 5 dienas Utenoje vyko evangelizacijos misija. Penki jaunuoliai iš tarptautinės katalikiškos Evangelizacijos mokyklos „Jaunimo šviesa“, „Jeunesse Lumiere“ bei broliai Egidijus, Stepanas ir Linas, gyvenantys savanorystės metus Baltriškėse, Tiberiados vienuolyne, pasidalino savo tikėjimo patirtimi. Utenos Dauniškio gimnazijoje mokytojo Juliaus Morkūno kvietimu misionieriai kelias dienas dalyvavo pamokose ir bendravo su gimnazistais.

Kovo 1 – 4 d. vienuoliai aplankė Utenos Dauniškio, A.Šapokos, Saulės gimnazijas ir Utenos regioninį profesinio mokymo centrą. Misijos metu aplankyti ligoniai Utenos socialinės globos namuose, Utenos Carito namuose, Atkočiškėse ir Šv. Klaros slaugos ligoninėje. Visas dienas buvo kviečiama prisijungti, dalyvauti šv. Mišiose su broliais ir jaunuoliais.