Sveikiname Vaikų finansinio švietimo konkurso III vietos laimėtoją!

Sveikiname Vaikų finansinio švietimo savaitės komiksų konkurso  „Aš taupau sumaniai! Prisijunk ir tu!“ nugalėtojus

Daugiau nei 200 mokinių iš 50 Lietuvos mokyklų dalyvavo Lietuvos banko paskelbtame komiksų konkurse „Aš taupau sumaniai! Prisijunk ir tu!“ Konkurso dalyviai ir nugalėtojai nustebino Kūrybinių darbų vertinimo komisijos narius ne tik originalumu, bet ir kūrybiškumu bei finansų srities žiniomis, net teko įsteigti papildomų nominacijų. Visi komiksų konkurso dalyvių darbai – išskirtiniai, jiems sukurti reikėjo skirti nemažai papildomo laiko.

Konkurso dalyviai varžėsi trijose amžiaus grupėse: I–IV klasių, V–VII klasių ir IX–XII klasių. Kūrybinių darbų vertinimo komisija išrinko po tris geriausius darbus kiekvienoje amžiaus grupėje.

Organizatoriai pasveikino su Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo diena ir pranešė džiugią naujieną –Utenos Dauniškio gimnazijos mokinio Pauliaus Jonaičio komiksas „Taupyk sumaniai!“  Lietuvos banko paskelbtame kūrybiniame konkurse „Aš taupau sumaniai! Prisijunk ir tu!" IX-XII klasių kategorijoje laimėjo trečiąją vietą. Sveikiname!
Š.m. kovo 18 dieną 12 valandą konkurso nugalėtojų apdovanojimai vyks Lietuvos banke. Kviečiame dalyvauti.
Paulius Jonaitis

Pateikiama: „Paulius Jonaitis.jpg“