SAVIVALDA DOMĖJOSI SOSTINĖS MOKINIŲ SAVIVALDŲ VEIKLŲ PATIRTIMIS 2016-04-27

DSCN2764

Siekiant vieningo požiūrio tarp įvairių institucijų, organizacijų dėl įgyvendinamos mokinių savivaldos politikos formaliajame švietime bei ugdyme š. m. balandžio 21 d. Utenos rajono savivaldybės administracijos jaunimo reikalų koordinatorės Justės Rudokienės ir Utenos švietimo centro metodininkės Ramunės Dasevičienė iniciatyva Utenos rajono mokyklų mokinių savivaldų kuratoriai lankėsi sostinėje. Edukacinės kelionės metu Utenos rajono švietimo įstaigų atstovai lankėsi Vilniaus miesto savivaldybėje, Vilniaus jaunimo informacijos centre, ugdymo įstaigoje.

Susitikimų metu pasidalinta aktualia informacija su Vilniaus miesto savivaldybės Švietimo skyriaus vedėju Jonu Laniausku ir Lietuvos moksleivių sąjungos Vilniaus savivaldų informavimo centro pirmininke Ana Sosnovskaja. Diskusijos dalyviai kalbėjosi apie jaunimo dalyvavimą savivaldos veiklose, pilietinio aktyvumo skatinamą, socialinės atsakomybės ugdymą, diskutavo apie bendravimo ir bendradarbiavimo patirtis bei galimybes. Gerąja mokinių savivaldų veiklos patirtimi su uteniškiais pasidalino Vilniaus Žemynos gimnazijos bendruomenė. Edukacinėje išvykoje dalyvavo Utenos Dauniškio, „Saulės", Užpalių gimnazijų, Saldutiškio ir Vyžuonų pagrindinių mokyklų, Vyturių, Rapolo Šaltenio bei Krašuonos progimnazijų mokinių savivaldų kuratoriai ir mokinių savivaldų atstovai.