Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministrės sveikinimas

Mieli abiturientai,
mokyklose aidi paskutinis skambutis, primenantis, kad baigiasi vienas svarbus Jūsų gyvenimo etapas.Dvylika vaikiškų, jaunatviškų metų pralėkė akimirksniu. Tikiu, kad mokykla ne tik suteikė žinių, bet ir išugdė Jus savarankiškomis, atsakingomis, pilietiškomis asmenybėmis. Artėja atsakingas brandos egzaminų laikas, kai savarankiškai turėsite įrodyti, kad mokate naudotis sukauptu žinių ir įgūdžių turtu. Pasitikėkite savimi, siekite užsibrėžto tikslo, būkite atkaklūs. Ir būtinai suraskite savąsias svajonių duris, už kurių jūsų laukia nauji atradimai.
Kad ir ką rinksitės – studijas, profesiją, darbą – visada atminkite, kad kiekvienas esate labai reikalingas Lietuvai. Tegu visų Jūsų pastangomis, žiniomis, kūryba klesti mūsų Tėvynė. Noriu Jus visus padrąsinti ir palinkėti kuo didžiausios sėkmės laikant egzaminus ir einant savarankiško gyvenimo keliu.
Nuoširdžiai
Švietimo ir mokslo ministrė Audronė Pitrėnienė