Marijus Jacevičius KTU konkurso „Informiko namas" laureatas

informikas 2

Birželio 23 d. KTU Elektronikos rūmuose vyko baigiamasis konkursų „Informiko namas“ ir „IT galvosūkiai“, mokymo ciklo „Programavimo pamokėlės“ renginys.
KTU Informatikos fakulteto ir KTU Statybos ir architektūros fakulteto organizuotas konkursas „Informiko namas" - tai konkursas, skirtas supažindinti moksleivius su menu informacinėse technologijose ir IF talismanu. Šiais metais buvo pateikti 370 moksleivių projektų. Džiugu, kad mūsų gimnazijos mokinys Marijus Jacevičius tapo šio konkurso finalistu ir laureatu tarp 9-12 klasių mokinių.

Renginio metu konkursų dalyviai ne tik supažino su Kauno technologijos universitetu, išgirdo įdomius studentų, SAF dėstytojo, IT įmonės atstovo bei IF absolvento pristatymus, bet ir patys išbandė studentų kurtus technologinius projektus: veido raumenimis valdomas įrenginys, virtualus jogos treneris, pasivaikščiojimas po virtualų Informiko namą ir kita.

informikas_1
informikas_2