Akcija „Už saugią Lietuvą“ 2016-09-09

Rugsėjo 9-ąją gimnazistai pilietinio ugdymo pamokose prisijungė prie Švietimo ir mokslo ministrės Audronės Pitrėnienės ir Lietuvos Prezidentės inicijuotos akcijos „Už saugią Lietuvą“. Žurnalistė Daiva Žeimytė mokyklose paskelbė dieną „Mes prieš patyčias“. Mokiniai internetu stebėjo transliuojamą 20 minučių trukmės įkvepiantį Niko Vujičičiaus pasakojimą, skirtą 9 – 12 klasių mokiniams.

N. Vujičičius, pasaulyje garsus žmogus - vilties ženklas milijonams įvairių tautų žmonių. Dėl savo fiziologinių trūkumų (jis neturi rankų ir kojų) N. Vujičičius patyrė daugybę patyčių. Savo vaizdo pasakojime jis dalijosi sėkminga patirtimi, kaip jam pavyko sustabdyti patyčias ir kaip kiti žmonės gali padaryti tą patį. Jo pasakojimo vaizdo įrašą galima rasti interneto svetainėje www.mespriespatycias.lt .