LIETUVOS MOKINIŲ INFORMATIKOS IR INFORMATINIO MĄSTYMO KONKURSO „BEBRAS“ REZULTATAI

IMG 1041

Lapkričio 7-11 dienomis Lietuvoje, kaip ir daugiau nei 40-yje pasaulio šalių, vyko „Bebro“ renginių savaitė – pirmasis konkurso etapas. Savaitę trunkantis konkursas kasmet suburia mokinius, norinčius spręsti įdomius, žaismingus uždavinius, ir mokytojus, norinčius mokiniams parodyti informatikos mokslo grožį, padėti suprasti pagrindinius informatikos konceptus. Šiais metais Lietuvoje „Bebro“ savaitėje dalyvavo 33 006 mokiniai.

Mokykloms, kurių mokiniai konkurse dalyvavo aktyviausiai, dovanojamos „Bebro“ žaidimo korteles. Mūsų gimnazija taip pat gaus šias kortelės, nes dalyvavo net 271 mokinys.

Geriausiai tarp pirmų gimnazinių klasių pasisekė Austėjai Varnaitei, tarp antrų gimnazinių klasių geriausiai sekėsi Martynui Bernotui (mokytoja Gražina Žalienė), kuris pateko į 50-uką (iš viso dalyvavo apie 4500 dešimtokų), tarp trečių gimnazinių klasių geriausiai sekėsi Aironui Stunžėnui, o tarp ketvirtų gimnazinių klasių geriausiai sekėsi Monikai Žukaitei.