Jaunojo teisininko akademija kviečia mokytis 2016-12-12

Domiesi teise? Bent vieną dieną nori patirti ką reiškia būti studentu?  Kviečiame Tave dalyvauti Jaunojo teisininko paskaitose! Paskaitų ciklo metu Tu sužinosi savo teises (piliečio, vartotojo, darbuotojo, moksleivio),  pabūsi kriminalistu, žinias patikrinsi teismo inscenizacijoje, prisijungsi prie kitų paskaitų ir be abejo susipažinsi su kitais moksleiviais ir dėstytojais! Nepraleisk progos – SUDALYVAUK!
Mykolo Romerio universiteto Teisės fakulteto Jaunojo teisininko akademija - tai teisės paskaitų ciklas skirtas motyvuotiems moksleiviams, siekiantiems susipažinti su teisinės valstybės teisiniais pagrindais ir principais, norintiems suprasti savo teises ir pareigas bei sužinoti galimus jų gynimo būdus. Jaunojo teisininko akademijos paskaitos numatytos šeštadieniais (tvarkaraštis). Paskaitų lankymas yra privalomas.
Kviečiame bendrojo lavinimo mokyklų 9–12 klasių moksleivius, norinčius įgyti bendruosius teisinius pagrindus registruotis į Jaunojo teisininko akademiją.
Daugiau informacijos skrajutėje, interneto tinklapyje http://jta.home.mruni.eu/ , el. paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. ir telefonu +370 (5) 2714561
Pagarbiai
Jaunojo teisininko akademija