Utenos Dauniškio gimnazijos rankininkų laimėjimas 2017-01- 23

Sausio 19-20 d. Utenos daugiafunkciame sporto centre vyko 2016-2017 m. m. Lietuvos mokyklų žaidynių rankinio zoninės varžybos. Moksleiviai varžėsi  dėl patekimo į sekantį varžybų etapą, tarpzonines varžybas.  Utenai atstovavo Dauniškio gimnazijos vaikinų rinktinė, kuri iškovojo II vietą ir pateko į tarpzonines varžybas. Pirmąją vietą berniukų grupėje iškovojo Zarasų P. Širvio progimnazijos komanda, trečiąją – Molėtų progimnazistai. Lietuvos mokyklų žaidynių tarpzoninės varžybos vyks kovo 1 d.  Komandoje, kuriai vadovauja Rima Kraulišienė, žaidė Ž. Ramoškis, M. Treinys, Dž. Pumputis, P. Jakimavičius, A. Janulis, D. Vitkus, E. Merkys, D. Žukauskas, J. Petrovas, R. Jasinevičius ir A. Maniušis. Sveikiname!