Interaktyvi diskusija 2017-01-29

3

Kiekvienas jaunas žmogus, baigęs mokyklą, turėtų mokėti planuoti savo finansus. Socialiai atsakingas SEB bankas šalies mokykloms pasiūlė diskusijas apie finansinį raštingumą. Interaktyvi diskusija parengta pagal LNK eteryje rodytą filmą „Rytojus atėjo vakar“, prie kurio kūrimo prisidėjo SEB bankas.Filme savo vizijomis apie ateitį dalijasi žinomi Lietuvos ekspertai – istorikas Alfredas Bumblauskas, gydytojas psichoterapeutas Eugenijus Laurinaitis, biologijos mokslų daktaras Rolandas Maskoliūnas ir ekonomistas, SEB banko prezidento patarėjas Gitanas Nausėda.

Utenos Dauniškio gimnazijos trečiokai ir ketvirtokai sausio 23 ir 27 d., per ekonomikos ir verslumo pamokas peržiūrėjo filmą „Rytojus atėjo vakar“ ir pakvietė į diskusiją SEB banko ekspertą Utenos banko filialo vadovą Vytatutą Bernatavičių.SEB banko ekspertas su moksleiviais kalbėjo apie tai, kaip dabar jų priimami sprendimai gali nulemti ateitį. Svečias paskatino mąstyti apie ateities profesijas, pirmąjį darbą, aptarė pinigų taupymo svarbą bei suteikė praktinių patarimų.