Moksleivių žinojimo apie Europos Parlamento veiklą skatinimas

Šiais mokslo metais gimnazijoje ypač aktyviai dirbame susipažindami  mokinius su Europos parlamento veikla. Ką tik 28 gimnazijos mokiniai ir trys mokytojai grįžo iš EP Strasbūre. O jau šiandien, t.y. 2017 m. vasario 28 dieną tęsiame dalyvavimą projekte „Moksleivių žinojimo apie Europos Parlamento veiklą skatinimas“. 1a ir 1d klasės gimnazistai bei konkurse dalyvauti besiruošiančios komandos 7 nariai išklausė Lietuvos teisės instituto Teisinės sistemos tyrimų skyriaus tyrėjų Mindaugo Lankausko ir Virgilijaus Pajaujo mokymus temomis: Europos vertybės ir identitetas; Europos parlamento veikla užtikrinant žmogaus teises.

Pateikta medžiaga buvo įdomi, lektoriai skatino diskusijas. Gerai būtų mokymo procesą vis paįvairinti tokiomis paskaitomis. Mokymuose dalyvavo 60 gimnazijos mokinių. Po 3 vykusių susitikimų – mokymų Vilniuje vyks žinių konkursas, kuriame dalyvaus 19 mokyklų komandos iš visos Lietuvos. Konkurso nugalėtojų lauks pagrindinis prizas – pažintinė kelionė į EP Briuselyje. Projektą gimnazijoje koordinuoja geografijos mokytoja Ligita Pelikšienė ir socialinė pedagogė Vida Adiklienė.