Lietuvos istorijos žinovai 2017-03-16

IMG 0004

Kovo 10 d. Lietuvoje vyko nacionalinis konkursas “Lietuvos istorijos žinovas, kuriame dalyvavo ir Utenos Dauniškio gimnazijos mokiniai. Juos konkursui paruošė istorijos mokytojos. Konkursu siekiama prasmingai paminėti Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo 27 metų sukaktį ir ugdyti nuostatą, kad kiekvienas turi gerai žinoti savo tautos istoriją, stiprinti pasididžiavimo jausmą savo valstybe. Gimnazijoje geriausiai atliko užduotis ir užėmė I vietą Vaiva Budrytė, 4 f kl. mokinė.

IMG 0003

1-2 klasių grupėje daugiausia taškų surinko Paulius Liuima, 1 b kl.mok., Edvinas Ivanskis -1 a kl. mok., Inga Slavinskaitė iš 1 a klasės. 3-4 klasių grupėje geriausios buvo Kornelija Baskevičiūtė, 3 f kl. mokinė ir Rūta Preikšaitytė iš 3 a klasės.

Sveikiname jaunuosius istorikus.