Kovas – susitikimų mėnuo 2017-03-21

20170316 100424

Kovas, susitikimų mėnuo, tuo įsitikino Utenos progimnazijų aštuntokai, kuriuos į IT pamokas tradiciškai pakvietė IT ir ekonomikos metodinio būrelio narės: IT mokytojos Giedrė Sudniutė, Gražina Žalienė bei IT ir ekonomikos mokytoja Asta Adiklienė. IT ir ekonomikos pamoka „Kitaip" vyko Aukštakalnio ir Krašuonos progimnazijose, o Vyturių bei R.Šaltenio progimnazijų aštuntokai žinių sėmėsi Dauniškio gimnazijoje.

Besivaržydami ir dėliodami internetinę dėlionę, aštuntokai neakivaizdžiai susipažino su gimnazijos erdvėmis. Į Google pasaulį mokiniai pasinėrė ieškodami informacijos apie įvairiomis progomis rodytus logotipus, netgi varžėsi po kaktusų laukus gainiodami mažytį tiranozaurą... Ir atsakė į ekonomikos klausimus žaibiškame turnyre.

Mokytojos pakvietė moksleivius susitikti Dauniškio gimnazijoje Atvirų durų dienos metu, kur aštuntokai galės ne tik sužinoti daugiau apie gimnaziją, bet ir gauti saldųjį prizą, jei nusifotografuos prie visų 5 dėlionėje buvusių gimnazijos objektų.

Norime pasidžiaugti progimnazijų aštuntokų rezultatais. Iš Vyturių progimnazijos laimėjo šios komandos: „Fortūna“ - 8 b kl. Ieva Malinauskaitė, Mantas Ramelis, Edgaras Tumelionis; komanda „Ananasai“: 8 a kl.- Saulė Aleknaitė, Kotryna Gečiauskaitė ir Mingailė Bulkaitė.

Aukštakalnio progimnazijoje laimėjo komanda „Arfa“ iš 8 a klasės: Austėja, Barbora, Augustinas ir komanda „Vyturėliai“ iš 8 d klasės: Jokūbas, Karolis ir Benas. I

Iš R.Šaltenio progimnazijos laimėjo Arfos" komanda: Esmina Kupčinskaitė, Silvija Kaulinytė, Kęstutis Čeponis. Iš Krašuonos progimnazijos laimėjo komanda Vyturėliai": Erikas, Paulius ir Karolis. Sveikiname!