Olimpiada „MANO GAUBLYS“ 2017-03-24

gaubl

Kovo 22 dieną 13 val. gimnazijoje vyko jau antrus metus organizuojama 9-12 klasių geografijos olimpiada „MANO GAUBLYS“. Olimpiadoje dalyvavo 9-12 klasių geografijos mokomuoju dalyku besidomintys moksleiviai. Renginio tikslas skatinti mokinių domėjimąsi geografija, sudaryti galimybes visiems 6–12 klasių mokiniams varžytis konkrečios mokyklos, kelių mokyklų, rajono, miesto, regiono mastu ir atrinkti stipriausius mokinius, galinčius dalyvauti kituose geografijos konkursuose ir olimpiadose.

Oimpiadoje „MANO GAUBLYS“ šiemet dalyvavo 65 mokiniai iš Dauniškio, „Saulės“ ir A. Šapokos gimnazijų. Didžiausias būrys – pirmokų. Dalyviai išsprendė 30 iliustruotų klausimų. Visus vienijo tikslas – kuo daugiau sužinoti naujo. Išaiškėjo nugalėtojai, kuriuos apdovanosime LGMA padėkos raštais. Sveikiname Dauniškio gimnazijos mokinius: Luką Miškinį – I a kl., Gabiją Giratavičiūtę – IIa kl., Macelį Domantą – III f kl.,ir Anitą Clarke – IV a kl.mokinę.
Dėkoju visiems dalyvavusiems!
Geografijos mokytoja Ligita Pelikšienė