Sėkmė teisinių žinių konkurse 2017-03-25

2017 03 24 26

2017 m. kovo 24 d. Utenos Dauniškio gimnazijos komanda dalyvavo Utenos „Saulės “ gimnazijoje vykusiam bendrojo ugdymo mokyklų ir profesinio mokymo įstaigų mokinių respublikinio teisinių žinių konkurso „Temidė“ II etape. Pagrindinis teisinių žinių konkurso tikslas - ugdyti mokinių teisinį sąmoningumą, supratimą apie teisinę sistemą, vykdyti tarp mokinių ankstyvąją teisės pažeidimų, psichiką veikiančių medžiagų vartojimo, smurto prevenciją.

Konkurse varžėsi Utenos A.ŠapokosUtenos „Saulės"Utenos r. Užpalių Utenos Dauniškio gimnazijų mokinių komandos.

Sveikiname Utenos Dauniškio gimnazijos komandos narius  Clarkę  Anitą Elizabeth 4a kl., Šalčiūną Tomą  4b kl.,  Enriką Dzinkutę  4a kl., Editą Šileikytę 4d kl., Luką Miškinį  1a kl.  sėkmingai pasirodžiusius  konkurse ir didele taškų persvara aplenkus varžovus iš Utenos A.Šapokos ir Utenos r. Užpalių  gimnazijų.

2017 03 24 50

Sėkmė teisinių žinių konkurse

Konkurse varžėsi UtenosA.ŠapokosUtenos „Saulės"Utenos r. Užpalių Utenos Dauniškio gimnazijų mokinių komandos.

Sveikiname Utenos Dauniškio gimnazijos komandos narius  Clarkę  Anitą Elizabeth 4a kl., Šalčiūną Tomą  4b kl.,  Enriką Dzinkutę  4a kl., Editą Šileikytę 4d kl., Luką Miškinį  1a kl.  sėkmingai pasirodžiusius  konkurse , kuri didele taškų persvara aplenkusi savo varžovus iš Utenos A.Šapokos ir Utenos r. Užpalių  gimnazijų.