Po metų pertraukos vėl Lietuvos mokyklų apdovanojimuose 2017 sėkmė aplankė dauniškiečius!

Po sėkmingo praėjusių metų starto, kai Utenos Dauniškio gimnazija buvo pripažinta „Metų mokykla 2016", kovo 30 dieną gimnazistai vėl  dalyvavo Lietuvos mokyklų apdovanojimuose . Kauno technologijos universiteto „Santakos“ slėnyje vykusiame renginyje aplankė sėkmė- Dauniškio gimnazija pateko tarp trijų nominantų ir buvo pakviesta varžytis dėl „Metų mokykla  2017“ titulo.

Prieš skelbiant  nugalėtojus mokiniai dalyvavo  konferencijoje „Code the Future“, kurios metu  turėjo puikią galimybę Kauno technologijos universiteto „Santakos“ slėnyje išgirsti garsių visuomenės veikėjų skaitomus pranešimus. Mokiniai  buvo laukiami  laisvalaikio erdvėse, kuriose vyko kūrybinės dirbtuvės, susijusios su tvarumu, ekologija, technologijomis, veikė įvairios ekspozicijos.Toje pačioje erdvėje vyko pramogos, susijusios su virtualia realybe. Universiteto atstovai teikė informaciją apie studijas, laisvalaikio veiklas,  pristatė interaktyvų „Mona Lizos“ piešinį, atgimusį ant vieno iš KTU bendrabučių sienos.

Gimnazistai džiaugėsi puikiai praleista diena ir nauja galimybe Utenos Dauniškio gimnaziją pristatyti, kaip garsėjančią geru mikroklimatu ir pagarbiais bendruomenės narių tarpusavio santykiais, šiuolaikišku požiūriu į mokinio asmenybės ugdymą bei kiekvieno mokinio mokymosi pažangos siekį. Ypač smagu buvo pasidalinti patirtimi, įgyta tarptautiniuose projektuose, įvairiuose konkursuose, tautinių vertybių ugdymu renginiuose ir savanorystės idėjomis.