Kviečiame į Nacionalinės karjeros savaitės pamokas

2017 metų Nacionalinės karjeros savaitės metu (balandžio 25-28 d.) iniciatyva http://busiu.eu/e-pamokos dalinasi su Dauniškio gimnazija galimybe stebėti profesionalių lektorių e. pamokas, pasikviesti įdomius lektorius-praktikus, taip pat nuvykti į įmones. Pristatome siūlomas pamokas.

Balandžio 24 d., ketvirtos pamokos metu, 206 kabinete bus sudaryta galimybė stebėti vyksiančią e. pamoką „Kaip ir kada pradėti planuoti karjerą?" su psichologe Ugne Juodyte. Ar žinai, kam reikalingas individualus tavo karjeros planas? Tam, kad žinotum, kuria kryptimi eiti jau šiandien! Tam, kad anksčiau laiko sužinotum, ko nežinai. Kad nesiblaškytum, greičiau pasiektum tai, ko iš tiesų nori. Visam tam įgyvendinti yra paprasti žingsniai, kuriuos atlikęs, tokį planą gali susikurti. Praktika parodė, kad karjeros planas padėjo daugeliui moksleivių - padės ir tau! Apie karjeros planavimą ir plano žingsnius sužinosi pamokoje su Ugne Juodyte.
Balandžio 24 d. penktą pamoką 206 kabinete ves Giedrė Kojalienė iš Kauno. Ji yra pardavimų ir rinkodaros vadovė. Kartu su kolege ves pamoką mokiniams apie rinkodarą.
Balandžio 26 d. 10:00 206 kab. kartu su „Swedbank Lietuvoje“ kviečiame stebėti banko vyriausiojo ekonomisto dr. Nerijaus Mačiulio tiesiogiai transliuojamą pamoką „Ką mes „dirbsime“ po 20 metų?“
 Balandžio 26 d. ketvirtos pamokos metu 206 kab. stebėsite e. pamoka „Ko reikia, kad tapčiau metų pardavėju?" Lekt. Vidas Lisauskas - Pardavimų įmonės „Pardavimai lengvai" įkūrėjas.
Pamokos metu Vidas Lisauskas per savo patirtį pristatys pardavėjo profesiją bei savo kelią nuo įdarbinto pardavėjo iki tapimo geriausiu 2016 metų pardavėju ir savo įmonės "Pardavimai lengvai" įkūrimo. Tai pamoka apie tai, kaip būti geru pardavėju sau ir klientui. Pamoka skirta suvokti apie kasdienius pardavimus: kokius pardavimus matome savo aplinkoje, kokios yra pardavimų rūšys ir kuo jos skiriasi. Vidas pažada: "Pasidalinsiu man labiausiai praverčiančiais dalykais parduodant, kuriuos tu, moksleivi, galėsi panaudoti iš karto savo kasdienybėje ir padėsiu įsivertinti, ar tu norėtum eiti panašiu karjeros keliu."
Balandžio 28 d. ketvirtos pamokos metu 206 kab. turėsite galimybę stebėti e. pamoka „Ateities kompetencijos, kurias turime ugdyti dabar". Lekt. Ugnius Savickas - ISM inovacijų bazės vadovas, dėstytojas .
Balandžio 28 d. penktoje pamokoje turėsime svečių iš muitinės. Pas mus plačiau apie Lietuvos muitinę papasakoti kartu su komanda atvyksta Algis Cibulskas, Muitinės departamento generalinio direktoriaus pavaduotojas. Pamoka vyks aktų salėje.
O gegužės 11 dieną vykstame į Kauną. Programos „Kurk Lietuvai” dalyviai Paulius Žeimys ir Gabrielė Krupovič, kartu su užsienio investicijų plėtros agentūra “Investuok Lietuvoje” ir iniciatyva „Būsiu__“ š.m. balandžio–birželio mėnesiais organizuoja moksleivių profesinio orientavimo vizitų ciklą „Ateities inžinieriai”. Ši iniciatyva skirta moksleivių supažindinimui ir sudominimui inžinerinėmis specialybėmis – orlaivių mechanikos, elektronikos inžinerijos ir informacinių technologijų (IT) srityse. Taigi mokiniai aplankys Ryanair – lėktuvų remonto angarus, NFQ – programavimo dirbtuves ir Kauno technikos profesinio mokymo centrą.

Mokytoja Asta Adiklienė