Nacionalinės karjeros savaitė 2017-05-07

117

Štai ir praūžė dar viena Nacionalinės karjeros savaitė. Utenos Dauniškio gimnazijoje didžiausio dėmesio sulaukė svečiai iš muitinės. Pamoką gimnazistams vedė Muitinės departamento Turto valdymo skyriaus viršininkas Algis Cibulskas, kuris papasakojo apie savo profesinį kelią, savanorystę, įvairių kovos menų patirtį: dziudo, sambo, kovinė savigyną bei apie įdomų  muitinės darbą.

111
113
115
117
119

Kartu su viršininku į gimnaziją atvyko Vilniaus teritorinės muitinės Mobiliųjų grupių skyriaus inspektorė, kinologė Romena Baurienė, lydima aviganių veislės tarnybinio šunsTigros. Šuo specializuojasi ieškant narkotinių medžiagų ir pinigų.

Kitą įdomią ir naudingą pamoką gimnazistams pravedė rinkodaros projektų vadovės Giedrė Kojalienė ir Miglė Sakalauskaitė iš bendrovės Clinic DPC. Per pamoką viešnios papasakojo apie savo profesiją ir bendrovės rinkodarą. Mokiniai stebėjo e. pamokas: „Kaip ir kada pradėti planuoti karjerą?" su psichologe Ugne Juodyte; banko vyriausiojo ekonomisto dr. Nerijaus Mačiulio tiesiogiai transliuojamą pamoką  „Ką mes „dirbsime“ po 20 metų?“; „Ko reikia, kad tapčiau metų pardavėju?" Lekt. Vidas Lisauskas, pardavimų įmonės „Pardavimai lengvai" įkūrėjas, lekt. Ugnius Savickas - ISM inovacijų bazės vadovas.

Gegužės 11 d. gimnazistų dar laukia kelionė į Kauną. Programos „Kurk Lietuvai” dalyviai Paulius Žeimys ir Gabrielė Krupovič, kartu su užsienio investicijų plėtros agentūra “Investuok Lietuvoje” ir iniciatyva „Būsiu__“ š.m. balandžio–birželio mėnesiais organizuoja moksleivių profesinio orientavimo vizitų ciklą „Ateities inžinieriai”. Iniciatyva skirta moksleivių supažindinimui ir sudominimui inžinerinėmis specialybėmis – orlaivių mechanikos, elektronikos inžinerijos ir informacinių technologijų (IT) srityse. Taigi mokiniai aplankys Ryanair, lėktuvų remonto angarus, NFQ – programavimo dirbtuves ir Kauno technikos profesinio mokymo centrą.