Anglų kalbos pamoka skirta Europos savaitei 2017-05-12

Gegužės 12 d. vyko anglų kalbos pamoka skirta Europos savaitei. Mokiniai kalbėjo tema „Socialinės problemos: vieno gyvenimo istorija“. Kiekvienas mokinys pristatė po gyvenimo istorija, pagal pasirinktą socialinę problemą (karas, ligos, benamiai, neraštingumas, badas, vaikų išnaudojimas darbe). Pasakojimai buvo įspūdingi ir tikroviški, pakvietė susimąstyti ir diskutuoti apie šias problemas: kodėl jos atsiranda, kaip galima jas spręsti.

Abejingų nebuvo. Taip pat tobulino bendrąsias kompetencijas – aptarė kas yra geras pristatymas, kaip gerai kalbėti viešai, kaip kūnas reaguoja į stresą ir kaip jį valdyti. Mokiniai pasirinktas temas pristatė įvairiai: demonstravo piešinius, video filmus, skaidres ir vaidino.