Utenos Dauniškio gimnazija MEPA geriausiųjų sąraše

Paaiškėjo Mokyklų - Europos Parlamento ambasadorių" projekto rezultatai – Utenos Dauniškio gimnazija MEPA geriausiųjų sąraše!

2016-2017 mokslo metais 59 gimnazijos ir mokyklos dalyvavo projekte „Mokyklos - Europos Parlamento ambasadorės".

Mokyklos, norėjusios prisijungti prie "Mokyklų - Europos Parlamento ambasadorių" (MEPA) tinklo turėjo pravesti kuo daugiau pamokų pagal projekto medžiagą, surengti Europos dienos šventę,  įsteigti ES informacijos lentyną/centrą savo mokykloje ir organizuoti kitas veiklas.

Projekto veiklų vertinimo metu buvo atrinktos  geriausiai pasirodžiusios gimnazijos. Iš gautų 57 gimnazijų ataskaitų  (t.y. pravedė pamokas, įsteigė informacijos centrą/lentyną bei atšventė Europos dieną), siekdami kuo objektyviau įvertinti mokyklas, MEPA organizatoriai  atsižvelgė į daugelį dalykų: pamokų skaičių ir jų aprėptį, Europos dienai skirtų renginių ir jų dalyvių skaičių, vykdytų projektų originalumą, mokyklos dydį, vietos bendruomenės dalyvavimą ir projekto veiklų viešinimą.

Atsižvelgus į visus šiuos kriterijus - Utenos Dauniškio gimnazija MEPA geriausiųjų sąraše !!!  Gimnazijai suteikta  galimybė   keturis mokinius,  jaunuosius ambasadorius, 2017 m. spalio 12 d.   deleguoti   į renginius Strasbūre, o vienas  mokytojas 2017 m. rugsėjo 26-27 d.  yra pakviestas į MEPA tinklo mokytojų seminarą Briuselyje.