Karjeros savaitės atgarsiai 2017-12-01

Nacionalinės karjeros savaitės metu – lapkričio 20-24 dienomis – mokiniai buvo kviečiame mokyklose ne tik surengti susitikimus su profesionalais ir aplankyti juos įmonėse, o ir inicijuoti diskusijas pamokose su moksleiviais.

Ekonomikos mokytojams į pagalbą suskubo banko profesionalai! Pasikvietėme Swedbanko darbuotoją Paulių Ražanską į savo mokyklą, kuris papasakojo apie finansinį raštingumą, taupymą ir skolinimąsi ar karjeros galimybes. Pamokos pabaigoje mokiniai atliko testą ir gavo prizų.

Taip pat atvyko Nacionalinės mokėjimo agentūros (NMA) prie Žemės ūkio ministerijos darbuotojos Donata Macevičienė su kolege. Kasdieninė NMA darbuotojų veikla – paramos administravimas (dokumentų priėmimas ir vertinimas, paramos išmokėjimas ir panaudojimo kontrolė), informacijos apie ją teikimas ir sklaida (TV laidos, spauda, renginiai, seminarai, konferencijos, mokymai), dalyvavimas teisės aktų kūrimo procese, elektroninių paslaugų vystymas ir kt. Ir pristatė savo veiklą. Užduotys ir prizai labai patiko mokiniams.