LIETUVOS ČEMPIONATAS „MAKARONŲ TILTAI 2018"

1

Utenos Dauniškio gimnazijos II-ų ir III-ų klasių mokiniai kartu su mokytojais Stanislavu Pukėnu ir Loreta Tarvydiene kovo 7 dieną dalyvavo Lietuvos čempionate „Makaronų tiltai 2018", kuris vyko Utenos A. Šapokos gimnazijoje.

Šį čempionatą jau keletą metų mokiniams organizuoja Vilniaus Gedimino technikos universitetas. Mokiniai iš „statybinių medžiagų", (t. y. makaronų ir plastilino) per 45 minutes turėjo nulipdyti tiltą pagal teisėjų pateiktus tilto matmenis. Po to tiltai buvo išbandomi, vis didinant apkrovas. Moksleivių komandos, kurių tiltai išlaikė didžiausią apkrovą, pateko į čempionato finalą.

Čempionate dalyvavo 9 komandos: po keturias Utenos A. Šapokos ir Utenos Dauniškio gimnazijų komandas bei viena Užpalių gimnazijos komanda. Džiaugiamės, kad Dauniškio gimnazijos 2d klasės komanda „Spektras" šiame etape laimėjo III-iąją vietą! Sveikiname komandos dalyvius!

Tai Kamilė Petronytė, Augustinas Maniušis, Adas Klyvis ir Audinga Belovaitė bei jų mokytoja L. Tarvydienė.

1
2