Pilietinė visuomeninė akcija „Šioje šalyje nėra vietos šešėliui“

Sioje salyje nera vietos seseliui logo be kabuciu

Pilietinė visuomeninė akcija „Šioje šalyje nėra vietos šešėliui“ 
2018 m. gegužės 21–27 d.

Prie tradicinės  pilietinės akcijos „Šioje šalyje nėra vietos šešėliui“, kaip ir kasmet, prisijungė ir Utenos Dauniškio gimnazija. Pirmų ir trečių gimnazijos klasių mokinius per ekonomikos ir verslumo pamokas mokytoja kvietė padiskutuoti ir atkreipti dėmesį į šešėlinės ekonomikos daromą žalą mūsų valstybei ir asmeniškai kiekvienam jos gyventojui. 


Šia akcija norima priminti, kad šešėlyje nusėdantys pinigai – nuslėpti ir nesumokėti mokesčiai į valstybės biudžetą – tai mūsų valstybės piliečiams nesuteiktos kokybiškesnės viešosios paslaugos, neišplėtota infrastruktūra ir mažesnė socialinė piliečių gerovė.
Piliečių sumokami mokesčiai skiriami Lietuvos gyventojų pensijų, ligos, motinystės, bedarbio ir kitoms socialinės paramos išmokoms, sveikatos apsaugai, švietimui ir mokslui, subsidijoms verslui bei žemės ūkiui, krašto apsaugai, priešgaisrinei apsaugai, policijai, teisėsaugos sistemai, kultūrai, menui, sportui ir kitoms visuomenės reikmėms. Todėl kiekvienas asmuo, sąžiningai mokantis mokesčius, prisideda prie savo ir valstybės gerovės kūrimo. Mokėdamas mokesčius nuo savo atlyginimo, žmogus ne tik užsitikrina socialinę apsaugą ligos, motinystės atveju, valstybės išmokas senatvėje, bet ir kaupia darbo stažą, nuo kurio taip pat priklauso senatvės pensijos dydis. 

20180523_102148be_seselio1
Sioje_salyje_nera_vietos_seseliui_logo_be_kabuciu
20180523_102148be_seselio1
Sioje_salyje_nera_vietos_seseliui_logo_be_kabuciu
1/2 
start stop bwd fwd