Pasikalbėkime apie Europą...

2   

  Toks paprastas skelbimas mūsų gimnazijoje sukvietė į salę gausų būrį gimnazistų, norinčių pasiklausyti Europos Komisijos atstovybės Lietuvoje vadovo Arnoldo Pranckevičiaus. Puiki popietės Europos pamoka Utenos Dauniškio gimnazijoje!

Per 45 minutes – nuo Romos sutarties iki Breksito, nuo migracijos ir saugumo iki ES ateities. Bet pradėjome ir baigėme tuo, kas Europoje yra svarbiausia – žmogaus teisės, demokratija, teisės viršenybė, tolerancija ir solidarumas. Gimnazistai puikiai išlaikė Europos egzaminą - taip susitikimą įvertino ir gerb. Arnoldas. Dar liko daug neaptartų temų ir kylančių klausimų, tad tikimės, kad A. Pranckevičius pavasarį dar kartą atvyks į gimnaziją. Mums tada labiausiai rūpės Europos ateities klausimai, nes 2019 m. gegužės mėn. vyks nauji EP rinkimai. Juk mes auginame pilietiškus žmones.

    Šiuo susitikimu gimnazija pradėjo projektą MEPA ("Mokyklos - Europos Parlamento ambasadorės") 2018 – 2019 m.m. Taip pat gimnazijai buvo pristatyta nauja Jaunimo Europos komandos, kuriai vadovauja p. Arnoldas Pranckevičius, narė Austina Tarvydaitė (2a kl.).

   Dėkoju gimnazijos vadovams už palaikymą ir nuoširdų bendravimą su gimnazijos svečiu. Už puikią pamoką dėkoju Europe Direct Utena informacijos centro vadovei Jūratei Vaškelienei. Bendradarbiausime ir ateityje. #MEPA Lietuva

Vyresnioji ambasadorė, geografijos mokytoja Ligita

 

1
2
1
2
1/2 
start stop bwd fwd