Projektas „ Mokyklos - Europos Parlamento ambasadorės“

Projektas: „Mokyklos – Europos Parlamento ambasadorės“ (MEPA )

Projektas pradėtas: 2017-10-01

Numatoma pabaiga: 2019-06-24

Už projekto vykdymą atsakingos vyresniosios ambasadorės: geografijos mokytoja Ligita  Pelikšienė, direktoriaus pavaduotoja ugdymui Vida Adiklienė ir penki mokiniai – jaunesnieji ambasadoriai.

Dalyviai:  gimnazijos  bendruomenė.

Tikslas – skatinti mokyklos bendruomenės aktyvų domėjimąsi Europos Sąjungos (ES) sprendimais ir aktualijomis, o ypač –  Europos Parlamento (EP) vaidmeniu Europos demokratijoje. Joje numatytos tiek formaliojo ugdymo (integruotos pamokos apie ES ir Europos Parlamentą), tiek neformaliojo ugdymo (Europos dienos renginiai, diskusijos, informacijos apie EP ir ES sklaida) priemonės.

Laukiami rezultatai: projekte sėkmingai dalyvaujančioms mokykloms bus suteiktas 2017–2019 m. m. Europos Parlamento ambasadorių vardas, o geriausi mokiniai ir mokytojai bus pakviesti apsilankyti Strasbūre arba Briuselyje. Pravestas pamokų apie EP ir ES ciklas, įgytos mokinių žinios ir patirtys.