MVGP Comenius daugiašalės partnerystės projektas 2013-2015 m.m Training for life: Leadership Initiative For Europe

Projektas skirtas 13-18 metų mokiniams, kurie mokosi Rumunijoje, Lietuvoje, Turkijoje, Kroatijoje, Latvijoje, Portugalijoje, Lenkijoje, Danijoje, Vengrijoje, Italijoje. Projekto tikslas yra formuoti lyderystės ir verslumo įgūdžius, galvojant apie mokinių ateities karjerą darbo rinkoje ir padedant jiems surasti silpnąsias ir stipriąsias asmenybės puses, jų asmeninius tikslus. Kiekviena mokykla projekto eigoje įkurs „Lyderystės klubą“, o to klubo nariai turės praktinę galimybę lyderystei (savanorystė, mentoriai, naujų projektų inicijavimas, prekyba, verslas ir kt.). Anglų kalbos pamokų metu mokiniams bus pateikiamos lyderystės temos, kurias jie turės parašyti ir paruošti elektroninį laikraštį, kuris bus talpinamas internetinėse erdvėse (Wiki space ir eTwinning).