SEK stovykla „Pažvelk kitaip“

   stovyklos akimirkos (1)

Saulėtą spalio 20 d. rytą Utenos Dauniškio gimnazijos mokinių tėveliai rinkosi į socialinių – emocinių kompetencijų (SEK) stovyklą „Pažvelk kitaip”, kurios sėkmė gerokai pranoko mūsų, organizatorių, lūkesčius.

   Keletą pastarųjų metų gimnazija garsėja netradiciniais renginiais mokiniams ne tik gimnazijoje, bet ir už jos ribų. Šių metų rugsėjį ėmėme svarstyti galimybę ir apie renginį mokinių tėvams. Pastarosios iniciatyvos imtis padrąsino gimnazijos direktorė Asta Skeirienė. Netrukus subūrėme komandą ir vienbalsiai nutarėme, jog tai bus stovykla, kurioje pagrindinis dėmesys bus skiriamas tėvų savistabai. 

   Vėliau gimė ir stovyklos pavadinimas – „Pažvelk kitaip”.  Kad pateisintume  stovyklos pavadinimą, į veiklas įtraukėme netradicinius užsiėmimus. Stovykla prasidėjo rytine joga, kurią vedė Inga Ivanauskienė. Joga padėjo  trisdešimčiai tėvų susitelkti ir kartu atsipalaiduoti, nusiteikti bendroms veikloms. Vėliau tėvai dirbo grupėmis: užduotys provokavo tėvus pažvelgti kitaip į netinkamą paauglio elgesį, tėvai ieškojo atsakymų, kaip jį atpažinti ir kaip tinkamai į jį reaguoti. Po pertaukėlės visus kvietėme į dar vieną netradicinį užsiėmimą “Tuk tuk Afrika”, kurio tikslas buvo parodyti, kaip svarbu šeimai dirbti komandos principu, pajausti, ką reiškia suklysti kitiems matant, kaip susivaldyti ir toliau tęsti veiklą. Šį  pratimą vedė Utenos Aukštakalnio progimnazijos muzikos mokytoja Dalia Šaltenytė. Stovyklos pabaigoje tėvai, pamąstydami, kas jiems iš tiesų svarbu,  piešė „Gyvenimo medį”.

   Džiaugiamės, jog stovykla tėvams patiko. Sulaukėme prašymų organizuoti dar vieną stovyklą, įtraukti į ją ir vaikus. 

  Dar kartą dėkojame tėveliams už skirtą laiką, idėjas ir patirtis, kuriomis pasidalinome vieni su kitais. Taip pat už bendradarbiavimą nuoširdžiai dėkojame renginio svečiams Daliai Šaltenytei ir Ingai Ivanauskienei.

stovyklos akimirkos (1)
stovyklos akimirkos (10)
stovyklos akimirkos (11)
stovyklos akimirkos (12)
stovyklos akimirkos (13)
stovyklos akimirkos (2)
stovyklos akimirkos (3)
stovyklos akimirkos (4)
stovyklos akimirkos (5)
stovyklos akimirkos (6)
stovyklos akimirkos (7)
stovyklos akimirkos (8)
stovyklos akimirkos (9)
01/13 
start stop bwd fwd