Informatinio mąstymo konkurso „BEBRAS“ I etapo rezultatai

bebras7

  Lapkričio 5-16 d. šalyje vyko informatinio mąstymo konkursas „Bebras“. Tai unikalus projektas, sugalvotas ir pradėtas įgyvendinti Lietuvoje 2004 m. Jo tikslas - atskleisti informatikos mokslo grožį, supažindinti su pagrindinėmis informatikos ir informatinio mąstymo sąvokomis, ugdyti kūrybiškumą, informacinę kultūrą, algoritminę ir kompiuterinę mąstyseną.

  Uždaviniai apima visas fundamentalias informatikos sritis, parodo jų svarbą, suderinamumą su kitais mokslais. Šiais metais I konkurso etape dalyvavo 44233 mokiniai iš 552 Lietuvos mokyklų. Mūsų gimnazijoje konkursas vyko lapkričio 5-8 d. IT pamokų metu. Iš viso I etape dalyvavo 192 mūsų gimnazijos mokiniai. Geriausiai sekėsi šiems gimnazistams: iš devintokų -Matui Prieveliui (1 vieta savivaldybėje), Mingailei Musteikytei (3 vieta savivaldybėje) ir Lėjai Linkaitei (4 vieta savivaldybėje); iš dvyliktokų - Lukui Noreikiui (2 vieta savivaldybėje) ir Inetai Kvetkauskaitei (3 vieta savivaldybėje); iš vienuoliktokų - Svajūnei Stankelytei (2 vieta savivaldybėje), Viktorijai Vansevičiūtei (3 vieta savivaldybėje) ir Živilei Govedaitei (3 vieta savivaldybėje); iš dešimtokų - Dovydui Grigoniui (4 vieta savivaldybėje), Edvinui Kairioniui (5 vieta savivaldybėje). Sveikiname!

progSavaite1
progSavaite2
progSavaite3
progSavaite4
progSavaite5
progSavaite7
1/6 
start stop bwd fwd