Informatikos ir informatinio mąstymo konkurso „Bebras“ II-asis etapas

bebras 3

  2019 m. vasario 2 dieną nuo pat ryto Utenos kolegijoje rinkosi būrys jaunųjų informatikos mėgėjų. Jau penktus metus iš eilės Utenos kolegijoje vyko respublikinio moksleivių informatikos ir informatinio mąstymo konkurso “Bebras" II etapas. Į kolegiją atvyko 9-12 klasių moksleiviai iš Anykščių Jono Biliūno, Svėdasų Juozo Tumo-Vaižganto, Ignalinos, Vidiškių gimnazijos, Pabradės „Ryto“, Švenčionių Zigmo Žemaičio, Ukmergės Antano Smetonos, Utenos Adolfo Šapokos, Utenos Dauniškio ,Utenos r. Užpalių, Visagino „Atgimimo“ gimnazijų , Utenos Rapolo Šaltenio progimnazijos mokiniai.

  Į II etapą buvo pakviesti daugiausiai taškų surinkę I etape ir šie mūsų gimnazijos mokiniai: Živilė Govedaitė, Austėja Michailovaitė, Gerda Pakietūraitė, Matas Prievelis, Martynas Šeikis ir Viktorija Vansevičiūtė.

  II etapas vyko 7 aukštosiose mokyklose – Utenos, Alytaus, Panevėžio kolegijose, Vilniaus, Kauno Klaipėdos, Šiaulių universitetuose. Utenoje susirinkusius konkurso dalyvius pasveikino Utenos kolegijos Verslo ir technologijų fakulteto dekanė dr. Vaida Bartkutė-Norkūnienė, su konkurso tvarka supažindino ir konkursą vedė kolegijos Inžinerijos ir technologijų katedros docentė Informacinių sistemų inžinerijos studijų programos komiteto pirmininkė dr. Jūratė Urbonienė.

  Pasibaigus „Bebro“ konkurso užduočių sprendimui, moksleiviai ir juos atlydėję mokytojai buvo pakviesti dalyvauti OHO kryžiažodžių turnyre. Geriausiai sprendę kryžiažodžius buvo apdovanoti OHO žurnalo 3 mėnesių prenumeratomis. Mūsų gimnazijos mokinė Živilė Govedaitė šiame konkurse laimėjo II vietą. Sveikiname!

  Dėstytojai ir moksleivius atlydėję mokytojai suderino tolimesnio bendradarbiavimo galimybes – sutarta dėl technologinių užsiėmimų organizavimo atskirų gimnazijų tikslinėms moksleivių grupėms kolegijos laboratorijose.

bebras-1
bebras-2
bebras-3
bebras-4
1/4 
start stop bwd fwd