IVa klasės mokinės Gretės Tarvydaitės įspūdžiai iš Jaunųjų politologų mokyklos

7 (1)

Jaunųjų politologų mokyklos užsiėmimai trunka keturias sesijas. Kiekviena sesija turi tam tikrą temą pavyzdžiui: pirmąją sesiją mes sužinojome daugiau apie politikos mokslus, antrąją – apie Lietuvos institucijas bei ES, trečiąją – apie žiniasklaidą. Taip pat kiekvieną sesiją vyksta ekskursijos  į valstybines ir pilietines institucijas, susitikimai su įvairių sričių ekspertais.

Mokiniai atvyksta iš įvairių Lietuvos regionų, todėl smagu susipažinti su bendraminčiais bei diskutuoti mums aktualiomis temomis. Sesijos metu mes aptariame pasaulio bei Lietuvos aktualijas, klausomės įdomių VU universiteto dėstytojų paskaitų, susitinkame su universiteto studentais, kurie dalinasi savo įspūdžiais bei patarimais. Jaunųjų politologų mokykla skatina domėtis ne tik valstybės institucijų veikla, bet ir  viešajame gyvenime vykstančiais reiškiniais ir įvykiais, ugdyti kritinį mąstymą bei tautinį sąmoningumą. Aš politologų mokykloje gavau ne tik daug naudingos informacijos apie politiką ar universiteto gyvenimą, bet ir susipažinau su labai įdomiomis asmenybėmis, su kuriomis galiu laisvai dalintis savo mintimis.

7 (1)
7 (2)