Rajoniniai projektai

Projekto pavadinimas – Vaikų vasaros poilsio stovykla „Tauragnas 2015“. Projekto veiklų gimnazijoje iniciatorė – gimnazijos socialinė pedagogė Vida Adiklienė. Dalyviai: I-IV klasių gimnazistai. Projekto tikslas ir uždaviniai: užtikrinti jaunimo užimtumą vasaros atostogų metu, suteikti socialinę paramą; organizuoti stovyklos veiklą gamtamoksliniu pagrindu, ugdyti meilę savo gimtajam kraštui, jo gamtai; ugdyti bendravimo įgūdžius, sudaryti galimybes išreikšti save. Pasiekti rezultatai: 5 dienų stovykla, kurioje ilsėjosi, lavino bendravimo įgūdžius, susipažino su vietos bendruomene ir jai talkino 25 gimnazistai.

Projekto pavadinimas – „Etnokosmologinė stebykla“. Projektas vykdytas 2006 m. Projekto iniciatorius ir koordinatorius – fizikos mokytojas metodininkas Stanislavas Pukėnas. Tikslas – mokomosios priemonės etnokosmologinės stebyklos sukūrimas. Rezultatas – etnokosmologinė stebykla šalia gimnazijos, kuri yra ir mokymo priemonė, ir gimnazijos renginių vieta.

Projekto pavadinimas – „Jungtinė sporto šventė“. Vyksta kasmet. Projekto iniciatoriai ir koordinatoriai – gimnazijos kūno kultūros mokytojai. Tikslai: mokinių užimtumas, sveikos gyvensenos ugdymas, bendradarbiavimo tarp mokyklų skatinimas. Rezultatas – jungtinė sporto šventė gimnazijoje, kurioje dalyvauja miesto ir rajono mokyklų 8-10 klasių mokiniai (kasmet apie 400 dalyvių).

Projekto pavadinimas – „Respublikinis mokinių roko grupių festivalis“. Projektas vykdytas 2005, 2006 m. Projekto iniciatorė ir koordinatorė – gimnazijos mokinių tarybos narė Jurgita Skeirytė. Tikslas - skatinti visos Lietuvos mokinių muzikavimą, bendradarbiavimą ir propaguoti „gyvą muzikos atlikimą. Rezultatas – įvykę festivaliai, kuriuose kasmet dalyvavo po 12 Lietuvos mokinių roko grupių iš visos Lietuvos.

Projekto pavadinimas – „Drauge mes galime daugiau“. Projektas vykdytas 2007m. Projekto iniciatorė ir koordinatorė – mokinių tarybos pirmininkė Justė Stumbrytė. Tikslai - skatinti mokinių užimtumą, puoselėti Utenos Dauniškio gimnazijos tradicijas, skatinti mokinius kelti savo mokymosi lygį. Rezultatai - Utenos Dauniškio gimnazijos mokinių tarybos nariai įgavo įgūdžių dirbant komandinį darbą, gimnazistai supažindinti su gimnazijos istorija, gimnazistai paskatinti kelti mokymosi lygį.

Projekto pavadinimas – „Vienikime mintis, idėjas ir darbą“. Projektas vykdytas 2008m. Projekto iniciatorė ir koordinatorė - mokinių tarybos pirmininkė Raminta Mačytė. Tikslai – skatinti mokinių užimtumą, suaktyvinti popamokinę veiklą, tęsti gimnazijos tradicijas. Rezultatai - Utenos Dauniškio gimnazijos mokinių tarybos nariai įgavo įgūdžių dirbant komandinį darbą, gimnazistai supažindinti su gimnazijos istorija, gimnazistai paskatinti kelti mokymosi lygį.

Projekto pavadinimas – „Vaikų vasaros poilsio stovykla "Tauragnas“. Vyksta kasmet. Projekto iniciatorė ir koordinatorė – gimnazijos socialinė pedagogė Vida Adiklienė. Tikslai:užtikrinti mokinių užimtumą vasaros atostogų metu, suteikti socialinę paramą. Rezultatas – 5 dienų stovykla, kurioje ilsėjosi, lavino bendravimo įgūdžius, susipažino su vietos bendruomene ir jai talkino 25 gimnazistai.

„Utenos Dauniškio gimnazijos mokinių įtraukimas į visuomeninę ir savanorišką veiklą“. Utenos rajono savivaldybės kultūrinės veiklos plėtros, kokybiškos švietimo sistemos kūrimo, jaunimo užimtumo, ekonomikos skatinimo ir turizmo plėtojimo projektas. Projekto sumanytojas, iniciatorius ir vykdytojas – Utenos Dauniškio gimnazijos Mokinių taryba. Dalyviai: I- IV klasių gimnazistai. Tikslas - aktyvinti Utenos Dauniškio gimnazijos mokinius, įtraukiant juos į savanorišką bei visuomeninę veiklą, padedant realizuoti save gimnazijos, miesto ir Lietuvos mastu. Laukiami rezultatai: suorganizuoti mokymai asmeninių kompetencijų kėlimui. Renginys „Dauniškiečio nominacijos“. Diskusija „Mano sėkmės istorija“.

„Utenos miesto gimnazistų įtraukimas į visuomeninę ir savanorišką veiklą“. Utenos rajono savivaldybės kultūrinės veiklos plėtros, kokybiškos švietimo sistemos kūrimo, jaunimo užimtumo, ekonomikos skatinimo ir turizmo plėtojimo projektas. Projekto sumanytojas, iniciatorius ir vykdytojas – Utenos Dauniškio gimnazijos Mokinių taryba. Dalyviai: I- IV klasių gimnazistai, Utenos miesto mokyklų mokiniai. Tikslas - skatinti mokinių kūrybišką, pilietišką, perspektyvų mąstymą. Laukiami rezultatai: gimnazistai įgijo daugiau kompetencijų, patirties komandiniame darbe, renginių organizavime. Suorganizuotas bėgimo maratonas: „Jaunimas - gali viską!“, siektas „Daugiausia žmonių žaidžiančių stalo žaidimus“ rekordas, ekskursija po žymias Utenos rajono vietas.

Projekto pavadinimas - „Z lyderių laikas“ . Projekto iniciatorė ir koordinatorė - gimnazijos socialinė pedagogė Laura Peršonienė ir gimnazijos Mokinių taryba.  Projekto tikslas – sustiprinti miesto ir rajono I-II gimnazinių klasių seniūnų asmeninės lyderystės įgūdžius, įgalinant juos siekti pokyčių mokyklų bendruomenėse. Rezultatai - įgyta patirtis padėjo mokiniams geriau suprasti, ką daryti kitaip, kad klasė, mokyklos bendruomenė, būtų tvirtesnė, draugiškesnė, atviresnė ir labiau palaikanti kasdienėse veiklose.