Darnus miestas

2012-2013 m.m.gimnazijos 1-2 klasių mokiniai dalyvavo projekto „Darnus miestas" veiklose. Projektas vykdytas pagal programą „Kompleksinės inovatyvios mokymo sistemos sukūrimas ir diegimas", Nr. VP1-2.2-ŠMM-05-K-01-059 finansuojamas Europos socialinio fondo ir Lietuvos Respublikos valstybės biudžeto lėšomis pagal 2007-2013 m. Žmogiškųjų išteklių plėtros veiksmų programą. Projekto koordinatorė gimnazijoje – A. Skeirienė. Projekto veiklose dalyvavo visi 1-2 klasių mokiniai.
Projekto veiklos:
Mokomojo simuliacinio žaidimo kūrimas. Projekte siekiama sukurti edukacinį žaidimą – virtualią erdvę, į kurią galėtų persikelti dalis mokymosi veiklos. Žaisdami šį žaidimą mokiniai gali lavinti savo sugebėjimus ir didinti žinių bagažą dailės, muzikos, technologijų, ekologijos ir patyčių prevencijos srityse.
Mokymai „Kaip žaisti ir mokytis. Praktiniai patarimai". Mokymai skirti mokytojams ir 1-2 klasių mokiniams – lyderiams.
Patyčių prevencijos seminarų ciklas su jaunimo organizacijų atstovais.
Konferencijos, konsultacijos.