Dėkojame muzikos mokytojui Gintarui Šuminui, puikiai paruošusiam mokinius pilietinės dainos konkursui-festivaliui ,,Volunge šauk ąžuole".

Rajoninėje istorijos olimpiadoje trečią vietą užėmė IVa klasės mokinė Iveta Griškevičiūtė .
Sveikiname gimnazistę ir jos mokytoją Snieguolę Taraškevičienę!

  Vasario 24 d. net keliolikos savivaldybių geriausi skaitovai ir meninių kompozicijų dalyviai susirinko  į Regioninį  mokinių meninio skaitymo konkursą, kuris vyko Visagine.  Utenos rajono savivaldybei atstovavo mūsų IV a klasės  mokinė Joana Žardzinaitė ir tapo III vietos prizininke.  Šioje gražioje šventėje  ji buvo apdovanota  dar ir Visagino  savivaldybės specialiu prizu. 
  Sveikiname Joaną ir ją ruošusią mokytoją Audronę Snieganienę!

eTwinning projektas „Mano mėgstamiausia daina” apdovanotas Kokybės ženkleliu ir Mokinio kokybės ženkleliais.
Sveikiname visus mokinius ir mokytojus, dalyvavusius šiame projekte!

 

  Lietuvos valstybės atkūrimo 100-mečio proga gimnazistai organizavo konferenciją ,,Kodėl aš didžiuojuosi Lietuva?''. Buvo pristatyti mokinių projektiniai darbai apie įtakingiausias Lietuvos istorijos asmenybes, įvykius, mūšius, archeologijos radinius, gamtą. Tai buvo proga atsigręžti atgal ir įvertinti nueitą mūsų valstybės kelią, pažvelgti į jos ateitį. Renginio metu gimnazistai deklamavo savo kūrybos eiles, skambėjo dainos, skirtos gimtinei.
  Istorijos mokytojos dėkoja savo mokiniams, organizavusiems renginį bei aktyviai jame dalyvavusiems. Jos didžiuojasi kūrybiškais gimnazistais ir tiki, kad kiekvienas konferencijos dalyvis iš jos išsinešė dalelę Lietuvos istorijos.

 

  2018 m. vasario 14 d. šiltą, bendrumo jausmo kupiną renginį skyrėme Lietuvos valstybės atkūrimo 100-mečiui ir Lietuvos sveikatą stiprinančių mokyklų veiklos 25-osioms metinėms. Kartu su Utenos visuomenės sveikatos biuru,  Utenos Adolfo Šapokos gimnazija, Utenos lopšelio-darželio „Saulutė“, Utenos lopšelio-darželio „Gandrelis“, Utenos mokyklos-vaikų darželio „Varpelis“ bendruomenėmis susibūrėme švęsti minėtų sukakčių prie Utenos kultūros centro.

DSC_0001
DSC_0003
DSC_0004
DSC_0006
DSC_0007
DSC_0008
DSC_0009
DSC_0010
DSC_0012
DSC_0013
DSC_0014
DSC_0015
01/12 
start stop bwd fwd

Sveikiname šiuos rajoninės matematikos olimpiados prizininkus:

Artą Kuzmenko (IIIa kl.) – I-oji vieta;
Gerdą Pakieturaitę (Ia kl.) – III-ioji vieta;
Povilą Petrulionį (II a kl.) – III-ioji vieta.
Dėkojame jų mokytojai B. Kukarėnienei.

Sveikiname rajoninės rusų kalbos olimpiados prizininkus bei juos ruošusius mokytojus !!!
I-oji vieta – Gerda Pakieturaitė (Ia kl.). Mokytoja Z. Kasakovskaja.
I-oji vieta – Edvinas Ivanskis (IIa kl.). Mokytoja Z. Kasakovskaja.
III-ioji vieta – Aida Bikulčiūtė (Ic kl.). Mokytoja L. Slavinskaitė.
Didžiuojamės jumis!

 

  Vasario 9 d. Utenos Dauniškio gimnaziją sudrebino „Šimtoji magų kova“. Jos metu rungėsi penki magai, pasižymintys netikėta išmone ir nežemiškomis galiomis. Jie 4-tų klasių auklėtojams padėjo išspręsti problemines situacijas, o kiekvienas abiturientas, atlikęs magiškus veiksmus ir dalyvavęs sakralioje apeigoje, gavo po magišką apyrankę, kuri gelbės ne tik po šimto dienų laukiančiame egzaminų maratone, bet, kaip vedėjas sakė, apyrankių apsauginė galia lydės šimtą metų.

  Kolegijoje vyko moksleivių respublikinio Informatikos ir informatinio mąstymo konkurso BEBRAS II-asis etapas
 

  Vasario 3-ąją dieną nuo pat ryto į Utenos kolegiją rinkosi jaunieji informatikos mėgėjai. Čia jau ketvirtus metus iš eilės vyko respublikinio moksleivių Informatikos ir informatinio mąstymo konkurso Bebras II-asis etapas. Į konkursą atvyko 9-12 klasių moksleiviai iš įvairiausių netoli Utenos esančių gimnazijų – Utenos Dauniškio gimnazijos, Utenos Adolfo Šapokos gimnazijos, Ignalinos gimnazijos, Rokiškio r. Juodupės gimnazijos, Rokiškio Juozo Tumo - Vaižganto gimnazijos, Ukmergės Antano Smetonos gimnazijos, Ukmergės Jono Basanavičiaus gimnazijos, Švenčionių Zigmo Žemaičio gimnazijos.

  Prieš pat  Vasario 16-ąją, kai  Lietuva švęs savo 100 metų jubiliejų, Utenos Dauniškio gimnazijos gimnazistai  turės galimybę  prisiminti didingą mūsų šalies ir viso pasaulio šimtmečio istoriją filmavimo studijoje – jie gavo TV3 televizijos kūrybinės grupės  kvietimą dalyvauti naujame projekte „Geriausi mūsų metai. 100-mečio šou“, kurio metu gimnazistai bus vertinimo komisijos nariais ir pasiners į įdomiausią kelionę per mūsų visų istoriją.

  Vasario 2 d. Vilniaus Gedimino technikos universiteto (VGTU) Didžiojoje auloje vyko „Ateities inžinerijos“ nuotolinio ugdymo platformos dalyvių atliekamų projektinių darbų peržiūra. Renginio metu daugiau kaip 50 mokinių iš 20 mokyklų pristatė savo atliekamus projektinius darbus, kurie jiems gali tapti realiu žingsniu į šiuolaikinių inovacijų kūrimo pasaulį.
  Šiame renginyje dalyvavo Dauniškio gimnazijos trečiokai Donata Guigaitė ir Nerijus Jurka su mokytojomis Asta Adikliene ir Gražina Žaliene. Nerijus pristatė savo robotikos projektą.

   Meninio skaitymo konkurse 5–12 klasių mokiniams, kuris vyko 2018 m. vasario 1 d., sėkmė lydėjo IVa klasės mokinę Joaną Žardzinaitę (mokytoja A. Snieganienė) ir IIb klasės mokinį Tadą Mikužį (mokytoja R. Kibickienė) – J. Žardzinaitė užėmė I-ąją, o T. Mikužis – II-ąją vietą.

Sveikiname mokinius ir jų mokytojas!

Šiais mokslo metais gimnazijoje ypač aktyviai dirbame susipažindami  mokinius su Europos parlamento veikla. Ką tik 28 gimnazijos mokiniai ir trys mokytojai grįžo iš EP Strasbūre. O jau šiandien, t.y. 2017 m. vasario 28 dieną tęsiame dalyvavimą projekte „Moksleivių žinojimo apie Europos Parlamento veiklą skatinimas“. 1a ir 1d klasės gimnazistai bei konkurse dalyvauti besiruošiančios komandos 7 nariai išklausė Lietuvos teisės instituto Teisinės sistemos tyrimų skyriaus tyrėjų Mindaugo Lankausko ir Virgilijaus Pajaujo mokymus temomis: Europos vertybės ir identitetas; Europos parlamento veikla užtikrinant žmogaus teises.

16995964 1468450836522242 6125106139833357225 n

 

 

 

 

2017 m. vasario 28 d. gimnazijoje viešėjo Švenčionių rajono savivaldybės administracijos, švietimo ir jaunimo politikos puoselėtojai, Jaunimo reikalų departamento prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos direktoriaus pavaduotojas Juozas Meldžiukas ir Jaunųjų profesionalų programos (JPP) „Kurk Lietuvai“ atstovas. Svečiai domėjosi aukštai įvertinta gimnazijos patirtimi, galimybėmis bendradarbiauti, jaunimo organizacijų struktūra ir jaunimo organizacijų bendradarbiavimu.Gimnazijos direktorė Asta Skeirienė, soc. pedagogė Vida Adiklienė ir MT atstovės pristatė gimnazijos filosofiją, pasiekimus, neformaliojo ugdymo ir mokinių tarybos veiklas bei atsakė į svečių klausimus.

17021506 1468125723221420 4606587726373355371 n

 

 

 

 

 

 

Š.m. vasario 26 d. Panevėžio „Cido“ sporto arenoje įvyko XXIII BALTIJOS ŠALIŲ ŠOTOKAN KARATĖ ČEMPIONATAS, kuriame dalyvavo per 300 dalyvių iš 28 Lietuvos, Latvijos, Lenkijos , Baltarusijos karatė organizacijų. Čempionatą organizavo Lietuvos Šotokan karatė federacija ir Panevėžio karatė klubas „Alfa“.

2017 02 27 Aleksandras KasakovskisTTMedium images 2017 nuotraukos thumb large640 480

 

 

 

 

 

 

2017 m. vasario 24 d. Alytaus sporto ir rekreacijos centre vyko Lietuvos jaunimo – jaunių plaukimo pirmenybės, kuriose savo jėgas išbandė beveik 300 jaunųjų plaukikų iš visos Lietuvos. Pirmenybėse puikiai pasirodė Utenos daugiafunkcio sporto centro trenerės Daivos Šiukščienės auklėtinis, Utenos Dauniškio gimnazijos moksleivis Aleksandras Kasakovskis.

DSC 2107

 

 

 

 

 

 

 

2017 m. vasario 24 d. Utenos Dauniškio gimnazijos dvyliktokai nuotaikingai atšventė šimtadienį. Išradingi šventės organizatoriai surengė išskirtinę šimtadienio šventę „DAUNIŠKIS CINEMA". Linksmai nusiteikę ir pasipuošę svečiai prieš kino filmų peržiūrą galėjo užsukti į kavinę, kokteilinę ar paprasčiausiai nusipirkti spragėsių. Gimnazijos foje skambėjo muzika iš kino filmų, o salėje po „Auksinės drobės" apdovanojimų buvo galima sutikti žaviają Merlin Monro, kurią galantiškai lydėjo pats Džeimsas Bondas...

...

vol

 

 

 

 

 

 

 

Minint Lietuvos nepriklausomybės dieną, Vasario 16-ąją, jau vienuoliktąjį kartą Utenoje vyko tradiciniu tapęs pilietinių dainų ir poezijos festivalis-konkursas ,,Volunge šauk ąžuole". Dauniškio gimnazijos muzikos studijos ansamblis dalyvavo šiame renginyje ir tapo laureatu. Sveikiname A. Žegunį, P. Jatautytę, A. Tamošiūnaitę, E. Dervinytę ir mokytoją J. Aleknavičienę!

9 klasių mokinių rusų kalbos olimpiadoje Edvinas Ivanskis užėmė I vietą (mok. Z. Kasakovskaja),  Ingrida Danilovaitė - III vietą (mok. L. Slavinskaitė). Rajoninėse 9-12 klasių mokinių dailės olimpiadoje Miglė Šapokaitė užėmė III vietą. Sveikiname! 

DSC 0336

 

 

 

 

 

 

 Valstybės atkūrimo dieną ir šv. Valentino dieną Utenos Dauniškio gimnazijos moksleiviai paminėjo kūrybingai, išradingai ir linksmai. Meilė savo valstybei ir artimam žmogui - du ypatingi jausmai. Pirmokai ir antrokai prisijungė prie akcijos ,,Vasario 16 -ąją` švęsk linksmai ir išradingai'', kurią paskelbė LR Prezidentė Dalia Grybauskaitė. Originaliausios nuotraukos išrinktos ir išsiųstos į LR Prezidentūrą. Sveikiname 1 b ir 1 d klases!

16836296 1461448780555781 4891252383777996801 o

 

 

 

 

 

 

Dvyliktokų ekonomikos pamokoje lankėsi Utenos DNB banko vadovė Rasa Musinienė, plėtros vadovė Vida Pučkienė ir buvusi Dauniškio gimnazijos moksleivė, dabar atliekanti praktiką DNB banke, Deimantė Vilimaitė. Viešnios moksleiviams dėstė pamoką apie finansus, papasakojo apie mokinio ir studento biudžetą, mokė jį paskirstyti, kalbėjo apie pirmo būtinumo prekes ir kredito korteles. Mokiniai gavo užduotį turimą biudžetą paskirstyti mėnesio išlaidoms. Pamokoje diskutuota apie būsimą karjerą ir specialybių pasirinkimą.

Prasideda projektas "Mokyklos - Europos Parlamento ambasadorės"

 Picture1

EP Informacijos biuras Lietuvoje pradeda įgyvendinti programą „Mokyklos - Europos Parlamento ambasadorės“, kurios tikslas skatinti aktyvų jaunimo domėjimąsi Europos Sąjungos sprendimais ir aktualijomis, o ypač Europos Parlamento vaidmeniu Europos demokratijoje.

atviru duru dienos 2017 1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2017 metų  kovo 3, 10 ir 24 dienomis Vilniaus dizaino kolegija organizuoja kūrybines dirbtuves/ atvirų durų dienas moksleiviams. Maloniai kviečiame dalyvauti mokytojus bei 11-12 klasių moksleivius, besidominčius dizainu, fotografija bei teatru.

16640977 1455167564517236 5076270988747453190 n

2017 m. vasario 15 dieną Utenos Dauniškio gimnazijos pirmokai ir antrokai rinkosi į salę, kurioje originaliai paminėjo 99-tąjį Lietuvos gimtadienį. Mokinių tarybos narė Jurgita Jazbutytė pristatė  LMS ir UVJOS atstovę, kuri pasiūlė pačias svarbiausias valstybines datas pagerbti dalyvaujant proto mūšyje. Žaidime dalyvavo aštuonios komandos, o pergalę šventė 1 b klasė. Sveikiname!

tripspalv

 

 

 

 

 

Vasario 16 – oji – iškili data, menanti atgautą Laisvę ir nueitą kelią, kurį įveikti gali tik dvasiškai stipri ir vieninga tauta. Šia švente išradingai, pačiais įvairiais būdais švenčia Lietuvos jaunimas, o Dauniškio gimnazija vakare pasipuošė trispalvės vėliavos spalvomis. Nuoširdžiai sveikiname visus su artėjančia Lietuvos valstybės atkūrimo diena!

Ką tik pasibaigė antrasis Saugesnio interneto dienai skirtas varžybų turas, kuriame varžėsi pirmų ir antrų gimnazijos klasių komandos. Po saldų prizą gavo komanda, nugalėjusi pirmųjų klasių tarpe bei komanda, nugalėjusi antrųjų klasių tarpe. Sveikiname nugalėtojus!

Vasario mėnesio pradžia - malonių naujienų metas. LN eTwinning internetiniame puslapyje paskelbta ŠMPF administruojamų veiklų „Sėkmės istorijų″ leidinys, kuriame publikuojama eTwinning mokinių veiklos. Mokytoja Loreta Tarvydienė dėkoja visiems už puikias ir sėkmingas pamokas ir kviečia prisiminti, kas nuveikta.

Informuojame, jog nuo vasario 1 dienos iki balandžio 30 dienos ISM Vadybos ir ekonomikos universitetas kviečia 12 klasės moksleivius dalyvauti išankstiniame priėmime į ISM bakalauro studijų programas.
Net 70% visų stojančiųjų į ISM Vadybos ir ekonomikos universitetą įstoja per išankstinį priėmimą bei pasinaudoja galimybe gauti ISM studijų stipendiją arba studijuoti visiškai nemokamai.

16508131 1450241561676503 4316654948688439671 n

 

 

 

 

 

 

 

Utenos rajono mokyklų mokinių krepšinio varžybose, skirtose Utenos DSC taurei laimėti, gimnazijų berniukų grupėje Utenos Dauniškio gimnazistų krepšinio komanda iškovojo I vietą. Sveikinimai!

rsz img 20170206 112644016

 

 

 

 

 

 

Vasario 10 d.  gimnazijoje buvo išrinkta paskutinė komanda, kuri vasario 14 d. atstovaus savo klasę Saugesnio interneto varžybose. 1 d kl. moksleiviams liko nuspręsti kas atstovaus klasę II-ąjame etape. Sveikiname nugalėtojus ir laukiame jų antradienį, vasario 14 d. per 6-7 pamokas IT kabinetuose, kur ir vyks II-asis varžybų turas.

16473904 1449125211788138 5371604973782818689 n

 

 

 

 

 

„Pagaliau atėjo ilgai lauktoji kelionė į Strasbūrą!“ – džiūgavo Utenos Dauniškio gimnazijos mokiniai, po keturių su puse metų vėl tapę tarptautinio konkurso „Euroscola“ nugalėtojais. „Euroscola“ – tai programa, skatinanti jaunimą susipažinti su Europos Parlamento darbu, ES vykstančiais procesais. ES šalių moksleiviai turi galimybę dalyvauti „Euroscola“ programoje, o finalinio turo laimėtojams suteikiama galimybė aplankyti EP būstinę Strasbūre, pasinaudojus subsidija kelionės ir pragyvenimo išlaidoms padengti. Atstovauti Lietuvai vienoje iš svarbiausių ES institucijų Utenos Dauniškio gimnazijai patikėta po to, kai gimnazistai tapo nugalėtojais regioniniame ture, kuris vyko 2016 m. spalio 18 d.

0

 

 

 

 

 

Š.m. vasario 6 – 10 dienomis minima Saugesnio interneto savaitė. Ta proga Utenos Dauniškio gimnazijos 1c klasės mokiniai per IT pamoką stebėjo mokytojo Rimvydo Jurkuvėno tiesioginę interaktyvią vaizdo pamoką. Jos metu „Telia“ B2B treneris ir  iniciatyvos „Augu internete“ dalyvis kalbėjosi su moksleiviais apie įrenginių saugumą, pagarbų ir atsakingą elgesį internete. Buvo mokoma kaip atpažinti virusu užkrėstą el. laišką arba SMS, kuo gresia prisijungimas prie nesaugaus „Wi-Fi“ tinklo ir į ką atkreipti dėmesį siunčiantis programėles. Aptarta kokios informacijos apie save geriau neviešinti ir ką daryti, jei tapai elektroninių patyčių auka.

Galima tik pasidžiaugti, kad gimnazijoje netrūksta šaunių ir žingeidžių jaunuolių – Dauniškio gimnazistai gerai pasirodė įvairiuose olimpiadų ir konkursų etapuose. Gimnazijos bendruomenė garsėja puikiais gamtos mokslų bei kalbų pedagogais. Sveikiname su laimėjimais mokslievius, mokytojus ir moksleivių tėvelius!

tuzai

 

 

 

 

 

 

Vasario 7-ąją Molėtų sporto centre įvyko pirmosios šio sezono III-ojo etapo rungtynės, kuriose susitiko vietos „Giedra“ (0-1) ir svečiai iš Utenos – Dauniškio gimnazijos komanda „Tūzai“ (1-0). Po labai atkaklios kovos pergalę rezultatu 78:72 (22:12, 15:22, 19:21, 22:17) šventė „Tūzai"  ir į savo sąskaitą įsirašė pirmąją pergalę iš tiek pat galimų.Sveikiname! Varžybų foto

16508804 1445765355457457 3327973212573652920 n

2017 m. vasario 1 d. Utenos Dauniškio gimnazijoje vyko raiškiojo skaitymo konkursas. Džiugu, jog visi dalyviai buvo tikrai geri skaitovai, todėl nutarta neskirti antrų ar trečių vietų. Geriausiais išrinkti Tadas Mikužis (1 b kl., mokyt. R. Kibickienė) ir Joana Žardzinaitė (3 a kl., mokyt. A. Snieganienė). Tadas ir Joana atstovaus mūsų gimnazijai rajoniniame raiškiojo skaitymo konkurse. Linkime skaitovams sėkmės!

Sausio 28 d. Utenos kolegijoje rinkosi jaunieji informatikos mėgėjai. Čia jau trečius metus iš eilės vyko respublikinio moksleivių Informatikos ir informatinio mąstymo konkurso Bebras II-asis etapas, į kurį atvyko 9-12 klasių moksleiviai iš įvairiausių Utenos apskrities kampelių – Utenos Dauniškio gimnazijos, Ignalinos gimnazijos, Ignalinos r. Vidiškių gimnazijos, Ignalinos r. Didžiasalio „Ryto“ gimnazijos, Molėtų gimnazijos, Švenčionių Zigmo Žemaičio gimnazijos, Visagino „Verdenės“ gimnazijos.

20160209 085742

 

 

 

 

  

Vasario mėnesį mokytojos Gražina Žalienė, Giedrė Sudniutė ir Asta Adiklienė Vyturių, Krašuonos ir Aukštakalnio progimnazijose vedė aštuntokams netradicines IT ir ekonomikos pamokas. Pamokose, viktorinos metu mokiniams  buvo pristatyta Utenos Dauniškio gimnazijos istorija, gimnazijos mokytojai, mokomieji dalykai ir įvairios veiklos sritys.

AB „Umega“ dovana rajono mokykloms – naujos kartos vadovėliai

Vasario 24-ą Utenoje įsikūrusio AB „Umega" Žemės ūkio technikos departamento direktorius Artūras Solovjovas drauge su personalo vadybininke Jurgita Kondrašoviene nešini vyresniųjų klasių mokiniams skirtomis dovanomis lankėsi Dauniškio, „Saulės", Užpalių gimnazijose, Vyžuonų, Leliūnų pagrindinėse ir Jaunimo mokykloje. AB „Umega" suteikė paramą Lietuvos laisvosios rinkos institutui, kuri skirta išleisti 9–10 klasių mokiniams skirtus Žilvino Šilėno ir Marijos Vyšniauskaitės naujos kartos ekonomikos vadovėlius „Ekonomika per 31 valandą".

2016 02 25 12982

 

 

 

 

 

 

Vasario 25 d. Utenos Dauniškio gimnazijos mokiniai, besidomintys fizikos mokslu, vyko į Kauną, pažintinę - mokomąją kelionę, kurios metu aplankė Europos branduolinių mokslinių tyrimų organizacijos (CERN) parodą ir Kauno technologijos universiteto  „Santakos“ slėnį.

P 20160218 120442

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Vasario 18 d.Utenos Dauniškio bendruomenė pažymėjo Lietuvos valstybės atkūrimo dieną įvairiomis akcijomis ir prasmingomis veiklomis. Gimnazijoje ta proga koncertavo Utenos kultūros centro  kolektyvai, vadovaujami A. Driuko. 

9

 

 

 

 

 

2016 m. vasario 17 d. per 6-7 pamokas pirmų ir antrų klasių geriausios mokinių komandos susirungė IT finale. Tarp pirmų klasių laimėjo I a kl. moksleiviai: Artas Kuzmenko, Paulius Vilūnas, Paulius Jonaitis.Tarp antrų klasių nugalėjo II b kl. moksleivės:Greta Aninkevičiūtė, Skaistė Jackūnaitė ir Indrė Juknevičiūtė. Sveikiname nugalėtojus!

resize 800x600 dsc0011

I a klasės gimnazistai, kartu su pilietinio ugdymo mokytoja L. Jasiūniene ir klasės auklėtoja V. Adikliene, prisijungė prie LR Prezidentės D. Grybauskaitės pilietinės akcijos ,,Vasario 16 -ąją švęsk linksmai ir išradingai''. Gimnazistai piešė plakatus ir skaitykloje paruošė parodą, skirtą Lietuvos valstybės atkūrimo šventei paminėti. Šį 1a klasės gimnazistų projektą ir nuotrauką rasite LR Prezidentės tinklalapyje. Su gimtadieniu, Lietuva! 

12666229 841540292635725 1221285126 n

 

 

 

 

 

 

 

Kasmet, pasitinkant Lietuvos valstybės atkūrimo dieną, Utenos Dauniškio gimnazijoje mokiniai buriasi kurdami tautiškiausios klasės nuotrauką. Šiemet I b klasės mokiniai tautiškiausios klasės nuotraukai įamžinti pasirinko Utenos kraštotyros muziejaus erdves. 

01

Vasario 9 d. skelbiama saugesnio interneto diena. Ta proga IT pamokoje svečiavosi ir pamoką pravedė TEO inžinierius Ernestas Braževičius. Trečiokai išgirdo daugybę gyvenimiškų situacijų kaip teisingai elgtis socialiniuose tinkluose, kaip išvengti patyčių ir kas gali atsitikti, kai kiti žino apie mus per daug informacijos.

P1016774

2016 m. vasario 12 d. Utenos Dauniškio gimnazijos dvyliktokai buvo kviečiami prisiminti, kad iki egzaminų liko nei daug, nei mažai- lygiai 100 dienų. Išradingi šventės organizatoriai tradiciškai surengė nepakartojamą teatralizuotą šimtadienio šventę: svečiai į Dauniškio teatrą rinkosi žengdami raudonu kilimu, juos pasitiko žavios teatro kasų bilietų pardavėjos. Foje, žvakių liepsnelių fone, skambėjo gyva muzika, o salėje tvyrojo paslaptinga teatro atmosfera.

 IMG3410 

 

 

 

 

 

 

Vasario 11-ą, minint Pasaulinę ligonių dieną, Utenos ligoninėje vyko neįprasta akcija – Dauniškio gimnazijos mokiniai aplankė šioje gydymo įstaigoje besigydančius ligonius, palinkėjo greičiau pasveikti ir maloniai nuteikė įteikdami savo rankomis pagamintus atvirukus.

Daug stalo zaidimu

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pernai, Utenos Dauniškio gimnazijos organizatorių kvietimu, Utenos miesto mokiniai, susirinkę į gimnazijos sporto salę bei susiskirstę grupelėmis, susikaupė prie stalo žaidimų – vienu metu buvo žaidžiama 117 stalo žaidimų, o į šią smagią žaidimų šventę buvo atsinešti 134 žaidimų komplektai.Taip buvo siekiama Lietuvos rekordo.

Rajoninėje fizikos olimpiadoje 12 kl. tarpe  I vietą laimėjo IV b kl. mokinys Karolis Treinys, mokytojos Loretos Tarvydienės mokinys. Sveikiname!

 

029

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2016 m. vasario 8 d.  anglų k. mokytojo Ramūno Musteikio kvietimu gimnazijoje lankėsi amerikietis Jeffrey Clarke. VšĮ „Užsienio kalbų mokymo centras“ dėstytojas mielai sutiko pasidalinti savo mintimis ir patirtimi. Nuo 1994 m. Utenoje gyvenantis ir dirbantis Jeffrey Clarke gimnazistams pristatė savo biografiją, papasakojo apie darbovietes, bendradarbiavimą su knygų leidėjais, apie vertėjo darbą bei atsakė į klausimus.

004

 

 

 

 

 

 

Utenos Dauniškio gimnazijos I aukšto erdvėse eksponuojama II d klasės mokinio Naglio Tarvydo fotografijų paroda „STOKHOLME ŽIEMĄ".

20160204 114238
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Šiandien Utenos Dauniškio gimnazijos abiturientai buvo išvykę į XIV tarptautinę mokymosi, žinių ir karjeros planavimo parodą „STUDIJOS 2016.Tūkstančiai abiturientų ir jaunų žmonių kasmet svarsto ir kuria ateities planus, ieškodami tinkamiausio sprendimo kur mokytis. Tarptautinėje mokymosi, žinių ir karjeros planavimo parodoje mokiniai  supažindino  su studijų galimybėmis Lietuvoje ir užsienyje, su reikalingiausiomis profesijomis ir specialybėmis, karjeros ir verslo perspektyvomis, stažuotėmis ir savanoryste.

Rajoniniame meninio skaitymo konkurse I vietą laimėjo ir į regioninį etapą Zarasuose važiuoja Enrika Dzinkutė, mokytojos Audronės Snieganienės mokinė. Sveikiname!

Paaiškėjo 2016 metų Utenos rajono 9,10 klasių mokinių anglų kalbos konkurso nugalėtojai.I vietą laimėjo Utenos Dauniškio gimnazijos moksleivis Marijus Jacevičius, kurį parengė mokytoja Inga Tutkienė. II vieta džiaugiasi moksleivė Laura Juškėnaitė ir mokytojas Ramūnas Musteikis. Sveikiname!

Lietuvos kino centras kviečia mokslievius dalyvauti video darbų konkurse  „Mano mokykloje" . Šio konkurso tikslas – ugdyti moksleivių mąstymo „judančiais vaizdais“ įgūdžius, lavinti jų vizualinę kalbą, supažindinti ir sudominti moksleivius kino dokumentika, skatinti išmokti kūrybiškai panaudoti skaitmenines technologijas, atskleisti savo požiūrį į mokyklą, formuoti bendravimo ir bendradarbiavimo įgūdžius.

internetas

 

 

 

 

Vasario 9 d. startuoja Saugesnio interneto diena, kurios tikslas– įgalinti Lietuvos visuomenę, o ypač vaikus ir jaunimą, saugiai naudotis internetu, kurti geresnį turinį internete. Renginį organizuoja: Saugesnio interneto projekto konsorciumo nariai: Švietimo ir mokslo ministerija, Švietimo informacinių technologijų centras, Ryšių reguliavimo tarnyba, VŠį Vaikų linija, asociacija „Langas į ateitį “. Renginio globėja: Lietuvos Respublikos prezidentė Dalia Grybauskaitė.

3655efaf 3414 4e6e 99d2 80b9c9316c0c

 

 

 

 

 

 

Sausio 31 d. geriausi šalies 9–12 klasių mokiniai, laimėję IT konkurso „Bebras" I etapą, sugužėjo į septynias aukštąsias Lietuvos mokyklas. II etape mokiniai sprendė įdomius informatikos ir loginį mąstymą skatinančius uždavinius.Utenos Dauniškio gimnazistai Anita Clarke iš III kl. ir Gintaras Venslovas iš I kl. Utenos kolegijoje su kitais Utenos regiono mokiniais išbandė jėgas. Gintaras Venslovas (mokytoja Asta Adiklienė) užėmė I vietą tarp pirmų klasių mokinių. Sveikiname!

2016 01 25 12378

 

 

 

 

 

 

Utenos Dauniškio gimnazijos mokiniai ir mokytojai šiemet pradėjo vykdyti „ERASMUS+” programos 2 pagrindinio veiksmo bendrojo ugdymo sektoriaus tarpmokyklinės strateginės partnerystės projektą„Matematika aplink mus”, skirtą gimnazijos klasės mokiniams. Projekto tikslas yra tobulinti mokinių matematinius gebėjimus ir kompetencijas, plėsti mokytojų profesinį akiratį, skatinti mokytojus kurti inovatyvią mokymo/si medžiagą, naujus mokymo metodus tokius kaip mišrų mokymą, integruotą dalyko bei kalbos mokymą, tobulinti užsienio kalbos ir IKT gebėjimus, skatinti pilietiškumą, pagarbą kitoms kultūroms.

pcUtenos Dauniškio gimnazija dalyvauja „Ugdymo karjerai infrastruktūros bendrajame lavinime ir profesiniame mokyme sukūrimas ir plėtra” skirtas įgyvendinti Sanglaudos skatinimo veiksmų programos 2 prioriteto „Viešųjų paslaugų kokybė ir prieinamumas: sveikatos, švietimo ir socialinė infrastruktūra“ VP3-2.2-ŠMM-07-V priemonę „Profesinio orientavimo sistemos infrastruktūros plėtra“ projekte.

Mobilioji Mokslinė Laboratorija kovo 2-4 atvyksta į Utenos Dauniškio gimnaziją!

rsz_dsc_9591
rsz_dsc_9593
rsz_dsc_9594
rsz_dsc_9596
rsz_dsc_9597
rsz_dsc_9598
rsz_dsc_9599
rsz_dsc_9602
rsz_dsc_9608
rsz_dsc_9609
rsz_dsc_9610
rsz_dsc_9611
rsz_dsc_9624
SID_2015_LT_baneris
SID_2015_vertical_transparent
01/15 
start stop bwd fwd

Štai ir paaiškėjo "Saugesnio interneto Dienos 2015" varžybų  tarp gimnazijos pirmokų bei antrokų nugalėtojai. Vasario 25 d. įvykusiame antrajame (baigiamajame) ture nugalėjo pirmų klasių tarpe - 1a klasės komanda: Paulius Grašys, Milda Musteikytė. Antrųjų klasių tarpe - 2a klasės komanda: Enrika Dzinkutė, Monika Žukaitė ir Akvilė Grigaliūnaitė. Nugalėtojai pelnė Saugaus interneto centro prizus.

darbai
i
it
italai
itale
itali
italia
italii
italijoje
italiskai
italu
01/11 
start stop bwd fwd

Vasario 19-23 dienomis Utenos Dauniškio gimnazijos mokiniai ir mokytojai vyko į tarptautinį Comenius daugiašalės partnerystės projekto „Mokymas LIFE: lyderystės iniciatyvos Europai“ susitikimą į Cassino „Liceo Classico CarducciItalijoje mokyklą. Šio projekto pagrindinis tikslas yra skatinti lyderystės iniciatyvas mokykloje. Į aštuntąjį projekto susitikimą vyko  Utenos Dauniškio gimnazijos atstovai: mokytojos Inga Tutkienė, Rosita Lagūnienė, Rima Bernotienė bei gimnazijos mokinės Milda Musteikytė, Gabija Pelikšaitė ir Anita Clarke.

Visai nebetoli tas laikas, kai duris atvers naujasis Menų inkubatorius – pirmas toks ir vienintelis centras Utenos apskrityje. Domina, kokias veiklas jame jaunimas galės vystyti? Ar galės centre įsikurti jaunieji verslininkai? Norite daugiau sužinoti apie Utenos rajono smulkaus ir vidutinio verslo rėmimo programą ir pagalbą pradedantiesiems verslininkams? Kyla kitų įvairių klausimų, bet nerandate atsakymo? Tada kviečiame į diskusiją su Utenos rajono savivaldybės vadovais ir specialistais. Diskusija įvyks 2015 m. vasario 25 d. 15.00 val. Utenos A. ir M. Miškinių viešosios bibliotekos konferencijų salėje (Maironio g 12, Utena).

2015 m. vasario 26 d., 15.00 val., kviečiame jaunimo nevyriausybinių organizacijų vadovus, narius, mokinių savivaldų atstovus ir kitus suinteresuotus jaunuolius dalyvauti mokymuose „ Raštvedyba ir dokumentų valdymas ".

Mokymus ves: Utenos rajono savivaldybės administracijos Švietimo, sporto ir jaunimo reikalų skyriaus vyr. specialistė, jaunimo reikalų koordinatorė Justė Rudokienė.

Vieta: Utenos A. ir M. Miškinių viešoji biblioteka (III a. pasitarimų salė).
Registracija el. p. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį..

10834268_10203962982539161_91513518_o
11002314_10203962982899170_608845917_o
11025380_10203962982339156_493719747_o
11025400_10203962982579162_1284369059_o
11028484_10203962982419158_365097611_o
11028794_10203962984819218_581371389_o
11032289_10203962982379157_2143745446_o
11034658_10203962982779167_1774783375_o
1/8 
start stop bwd fwd

Šį šeštadienį, t. y. vasario 21 dieną Utenos Dauniškio gimnazijoje įvyko tėvų/ globėjų ir ugdytojų forumas „Išgirsk! Kalbėk! Veik!”, į kurį buvo pakviesti Utenos rajono tėveliai/ globėjai ir visų ugdymo įstaigų atstovai. Forumo tikslas - skatinti tėvus/ globėjus, ugdytojus, ugdymo įstaigų vadovus, mokytojus kalbėti apie vaikų, paauglių, jaunuolių šiandieninius poreikius ir kartu veikti ugdant juos laimingais.

Vilniaus Gedimino technikos universitete ne tik susipažinsite su inžinerijos studijomis, bet ir galėsite išbandyti savo inžinerinius sugebėjimus rungtyje su šauniais prizais! Renginio metu galėsite susipažinti su mūsų studijomis ir karjeros galimybėmis, aplankyti VGTU laboratorijas, sudalyvauti smagioje rungtyje ir laimėti prizų.

Utenos Dauniškio gimnazijos mokiniai sausio-vasario mėnesį dalyvavo LJA (Lietuvos Junior Achievement) Vemp verslo čempionato I etape. Čempionate dalyvavo 291 komanda iš 66 mokyklų.Į antrą etapą pateko net 6 Utenos Dauniškio gimnazijos komandos iš 8 dalyvavusių: „Hokages"(1a kl.)  Pijus Miškinis, Milda Musteikytė, Milvydas Latvys, Rūta Preikšaitytė, Roberta Preikšaitytė ir Joana Žardzinaitė; „Kerštas" (1c kl.) Marija Šyvytė, Greta Kraujūnaitė, Austina Gabrilavičiūtė, Rugilė Dūdėnaitė; „Julin" (4b kl.) Julija Gailiušaitė, Lina Brokoriūtė, „Šitie" (4 kl.) Elvinas Babelis, Mindaugas Trinkūnas, Mantas Žeimys, Lukas Šeržintas, Ernestas Truskauskas; „Snonas" (4 kl.) Lukas Petrauskas, Toma Mačiulytė, Rimgaudas Dubauskas; „Kentai" (3 kl.) Stasys Labokas, Justinas Vijeikis, Eimantas Kviklys, Šarūnas Mačionis. Sveikiname ir linkime sėkmės kitame etape!

10994653_881490325247674_1841908244_n
11008856_881490185247688_1591392235_n
11014697_881490491914324_1769373115_n
11016514_881490591914314_1641207801_n
1/4 
start stop bwd fwd

Pedagogas Stanislovas Pukėnas pakvietė Utenos Dauniškio gimnazijos moksleivius bei mokytojus į Užgavėnes. Gimnazijos Saulės stebykloje buvo kūrenamas laužas, deginama Morė ir nuotaikingai vejama žiema iš kiemo.

saleje
volunge
volunges
1/3 
start stop bwd fwd

Vasario 16-ąją, devintus metu iš eilės uteniškiai Lietuvą pašlovina dainomis ir eilėmis. Šiemet pilietinėmis dainomis pasidalinti organizatoriai dalyvius pakvietė į Utenos Dauniškio gimnaziją. Sveikinimo žodį dalyviams taręs festivalio steigėjas Edmundas Pupinis palinkėjo visiems puikios nuotaikos švenčiant valstybės atkūrimo dieną ir pristatė vertinimo komisiją, kurioje darbavosi Utenos Dauniškio gimnazijos direktoriaus pavaduotoja, muzikos mokytoja metodininkė Asta Skeireinė, Utenos „Žiburio“ pradinės mokyklos muzikos mokytoja metodininkė Lina Gaižauskienė, muzikantas Vidmantas Sabaliauskas ir daugkartinė festivalio laureatė Miglė Petronytė.

trispalve

 

 

 

 

 

 

Vasario 16-oji – laisvos Lietuvos šventė. Didžiuojamės savo valstybe ir branginame Nepriklausomybę! Tegul aukštai iškelta Trispalvė šiandien suvienija geriems darbams!

 

simtas

2015 . vasario 13 d. Utenos Dauniškio gimnazijos vienuoliktokai tradiciškai pakvietė dvyliktokus į nuotaikingą šimtadienio šventę  "Kaimą gryčia". Dvyliktokams šimtadienis duoda ženklą, kad iki egzaminų liko NET arba TIK 100 dienų. Vienuoliktokams ši smagi mokyklinė šventė yra puiki galimybė pademonstruoti savo originalumą dvyliktokams rengiant nepamirštamą šventę.

Vasario 12 d. Utenos Daunišlio gimnazijos Suaugusiųjų mokymo klasės pažymėjo Šimtadienį, linksmiausią mokyklos šventę, simbolizuojančią bėgantį laiką ir artėjančius egzaminus. Į "Šimtinių atlaidus" pakvietę vienuoliktokai priminė dvyliktokams, kad mokytis jiems teliko šimtas dienų...

10373974_10206238334505060_6838244426322916488_n
10394123_10206238340425208_8303320956183277463_n
10404286_10206238298664164_6303110594567575669_n
10978608_10206238310584462_7204205256821735577_n
10991099_10206238299264179_5680142643100423928_n
10993498_10206238340465209_7977764154698233561_n
10995927_10206238351025473_3844784806498047442_n
1/7 
start stop bwd fwd

lamUtenos Dauniškio gimnazijos gimnazistai vasario 10 dieną susitiko su Lietuvos aukštųjų mokyklų asociacijos atstovu Sauliumi Bugailiškiu, kuris pristatė 2015 m. priėmimo tvarką į aukštąsias mokyklas.

 

Fizikos olimpiados miestų -rajonų etape, tarp šalies 9- klasių mokinių, III-ąją vietą laimėjo Rūta Preikšaitytė, mokytoja Loreta Tarvydienė. 10 klasių etape III vietą laimėjo Faustas Mameniškis, mokytojas Stanislovas Pukėnas. Sveikiname!

pUtenos Dauniškio gimnazijoje vasario 09-13 d. vyksta 1-2 kl. komandinės varžybos, skirtos Saugesnio interneto dienai paminėti. Pirmos varžybų dienos rezultatai:
1f kl. nugalėtojų komanda: Kornelija, Donata, Sandra
2b kl. nugalėtojų komanda: Povilas, Tomas, Jurgis
2d kl. nugalėtojų komanda: Amadas, Titas, Edvinas

Sveikiname! Visi nugalėtojai laukiami II-ąjame ture, kuris vyks vasario 25 d.

kvietimas forumas

plakatasPrasideda 20-asis vyresniųjų (9-12) klasių moksleivių konkursas „Ką žinai apie Lietuvos kariuomenę“. Konkursas, kaip ir kasmet, vyks trimis etapais. Pirmasis bus rengiamas mokyklose, antrasis – internetu, o trečiasis, finalinis, vyks Generolo Jono Žemaičio Lietuvos karo akademijoje ir Lietuvos televizijoje Vilniuje.

Pirmajame etape moksleiviai dalyvaus atrankiniame ture savo mokykloje (dėl dalyvavimo moksleiviai turi kreiptis į savo mokytojus). Mokytojai nuo 2015 m. vasario 2 d. ikikovo 2 d. privalo užregistruoti atrankinio turo mokykloje (daugiausiai tris iš vienos mokyklos) nugalėtojus interneto svetainėje http://www.karys.lt užpildydami registracijos formą.

padekaGimnaziją pasiekė organizatorių padėka už dalyvavimą tradicinėje, nacionalinėje, pilietinėje iniciatyvoje „Atmintis gyva, nes liudija“. Šiais metais pasiūlytą iniciatyvą palaikė 1746 valstybinės ir nevalstybinės institucijos, taip pat atsiliepė keliasdešimt privačių asmenų, kurie solidariai uždegė žvakutes savo buto, namo languose.

 

 

 

Utenos Dauniškio gimnazijoje vyksta paroda "Kelionė laiko juosta", skirta Vasario 16-ąjai ir Kovo 11-ąjai paminėti. Istorijos mokytojos ir jaunųjų istorikų saviraiškos būrelio nariai kviečia aplankyti parodą.Virtuali galerija

Asociacija „Langas į ateitį“ ir bendrovė TEO Lietuvos bibliotekas kviečia prisijungti prie Saugesnio interneto savaitės veiklų, skirtų suaugusiems, vaikams ir jaunuoliams. Bibliotekose bus galima stebėti šviečiamuosius filmus, atlikti žinių patikrinimo testus, dalyvauti konkursuose bei pamokėlėse apie saugų elgesį internete. Daugiau informacijos apie Saugesnio interneto savaitės veiklas ieškokite nuo vasario mėnesio artimiausioje bibliotekoje.

2015 metų kovo 11-ąją sukaks 25 metai, kai buvo priimtas Aukščiausiosios Tarybos – Atkuriamojo Seimo aktas dėl Lietuvos nepriklausomos valstybės atstatymo. Šio jubiliejaus proga šalies mokiniai ir studentai inicijuoja akciją ,,Lietuvai ir man“, kuria siekiama suburti jaunimą netradiciškai paminėti Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo 25-ąsias metines, įtraukti mokinius, mokytojus, tėvus, visuomenę.