vasara

IMG 20180611 095825

Gimnazistai  susitiko su Seimo nariais Edmundu Pupiniu, Laurynu Kasčiūnu bei Utenos rajono savivaldybės tarybos nariu Egidijumi Puodžiuku, kurie pravedė pilietiškumo pamoką.

IMG 20180605 104301 1 copy

   Gegužės 25 d. Alytuje vyko Lietuvos mokyklų žaidynių lengvosios atletikos atskirų rungčių varžybos, kuriose dalyvavo ir Utenos Dauniškio gimnazijos berniukų ir mergaičių komandos. Teisę dalyvauti šiose varžybose, kurios rungėsi 29 berniukų ir 30 mergaičių komandų, Dauniškio gimnazistai pelnė Utenoje vykusiose rajoninėse varžybose – ir berniukai, ir mergaitės užėmė I vietą.

nerijus8 copy

2017–2018 mokslo metais startavo VGTU inicijuota nuotolinio mokymo platforma „Ateities inžinerija“, kurios tikslas – panaudojant šiuolaikinių technologijų ir nuotolinio mokymo formų privalumus, suteikti mokiniams papildomų galimybių gilinti savo žinias ir jas taikyti inžinerijos, technologijų, gamtos mokslų, informatikos, dizaino, verslumo ugdymo ir kitų susijusių STEAM dalykų srityse.

DSC00646

   Gegužės 30 d. rytas Utenos Dauniškio gimnazijoje prasidėjo neįprastai. 10 val. ausį malonino ne mokyklinio skambučio garsas, o garsūs gimnazijos bendruomenės plojimai. Šį nuostabų saulėtą rytą vidiniame mokyklos kiemelyje vyko ypatinga šventė – buvo teikiamos Dauniškiečio nominacijos. Padėkos diena pavadinto renginio metu buvo apdovanoti labiausiai gimnazijai nusipelnę bendruomenės nariai – ne tik mokiniai, bet ir mokytojai bei kiti darbuotojai. Jiems buvo įteiktos jau tradicija tapusios auksinės spalvos lėlės bei padėkos raštai su vasarą simbolizuojančia gėle. Šiais metais nominantų buvo 15.

3 4

Utenos švietimo centras kartu su partneriais vykdo projektą „Medijų ir informacinio raštingumo gebėjimų plėtojimas“, kurio veiklas finansuoja Lietuvos kultūros taryba. Projekte dalyvauja septynios Utenos savivaldybės ugdymo įstaigos: Dauniškio gimnazija, Vyturių, Krašuonos, Aukštakalnio, Rapolo Šaltenio progimnazijos, Saldutiškio pagrindinė mokykla, Vaikų ir jaunimo užimtumo centras.

20180517 134523 1 copy copy
Gegužės 17-19 dienomis Anykščiuose vyko tarptautinio „Verslo lyderio" konkurso finalas. Jis skirtas atskleisti jaunojo verslininko žinias, strateginį mąstymą ir gebėjimą dirbti komandoje. Konkursas pagrįstas verslo simuliacijos žaidimu. 4 geriausios komandos (2 iš Lietuvos ir 2 iš Latvijos) pateko į finalą. Į finalą pateko mūsų gimnazistai Karolis Mikutavičius ir Paulius Grašys.

20170615 141322
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Utenos Dauniškio gimnazijos mokytojos Snieguolė Taraškevičienė ir Asta Adiklienė buvo pakviestos į Vilniuje organizuotą renginį, kuriame buvo pristatytas bandomasis jaunimo švietimo projektas „NEPAMIRŠK PARAŠIUTO“. Projektas prasidės nuo rugsėjo mėnesio, vėliau regionuose vyks moksleivių žaidynės protmūšiuose. Į bandomąjį jaunimo švietimo projektą įsitraukė 63 mokyklų bendruomnenės iš Kauno ir Utenos regionų.

    Utenos Dauniškio gimnazijos mokiniai pirmas vasaros dienas praleido turistinėje stovykloje „Tauragnas‘‘, kurioje ne tik ilsėjosi, stiprino sveikatą sportuodami, bet ir susipažino su Aukštaitijos nacionalinio parko žymiomis vietovėmis, įgijo žinių apie krašto praeitį, kultūrą ir papročius.

13

 Paaiškėjo Mokyklų - Europos Parlamento ambasadorių" projekto rezultatai – Utenos Dauniškio gimnazija MEPA geriausiųjų sąraše!

    

 2016-2017 mokslo metais 59 gimnazijos ir mokyklos dalyvavo projekte „Mokyklos - Europos Parlamento ambasadorės".

    Mokyklos, norėjusios prisijungti prie "Mokyklų - Europos Parlamento ambasadorių" (MEPA) tinklo turėjo pravesti kuo daugiau pamokų pagal projekto medžiagą, surengti Europos dienos šventę,  įsteigti ES informacijos lentyną/centrą savo mokykloje ir organizuoti kitas veiklas.

Skelbiame preliminarų Utenos Dauniškio gimnazijos I klasės mokinių  suskirstymo į klases sąrašą.

Iki susitikimo rugsėjo 1 - ąją!                                                                 

Mokinių priėmimo komisija

2017 06 20 mikrokompiuteriai su programa

SAM 4532

 

 

 

 

 

 

 

Grupė gimnazijos mokinių kartu su istorijos mokytojomis S. Taraškevičiene ir L. Jasiūniene lankėsi Valstybės pažinimo centre, kuris yra įkurtas LR Prezidento rūmuose. Išvykos tikslas - ugdyti mokinių pilietiškumą, skatinti domėtis savo valstybe. Mokiniai aktyviai dalyvavo interaktyvioje edukacinėje pamokoje, kurios metu susipažino su esminiais valstybės elementais: Lietuvos teritorija, gyventojais, valstybės biudžetu, santykiais su kitomis valstybėmis. 

1 a klasės mokiniai atliko baigiamąjį pilietinio ugdymo projektą, kurio uždavinys skatinti bendruomeniškumą, kūrybiškumą ir saviraišką. Pasirinko temą ,,Mano svajonių gimnazija''. Mokiniai dirbo grupėse, panaudojo įvairią darbo atlikimo techniką, o projektinius darbus išradingai pristatė. Darbų foto 


informikas 2

 

 

 

 

 

Birželio 23 d. KTU Elektronikos rūmuose vyko baigiamasis konkursų „Informiko namas“ ir „IT galvosūkiai“, mokymo ciklo „Programavimo pamokėlės“ renginys.
KTU Informatikos fakulteto ir KTU Statybos ir architektūros fakulteto organizuotas konkursas „Informiko namas" - tai konkursas, skirtas supažindinti moksleivius su menu informacinėse technologijose ir IF talismanu. Šiais metais buvo pateikti 370 moksleivių projektų. Džiugu, kad mūsų gimnazijos mokinys Marijus Jacevičius tapo šio konkurso finalistu ir laureatu tarp 9-12 klasių mokinių.

DSC 01951 400x300

 

 

 

 

 

 

Utenos Dauniškio gimnazijos mokiniai pirmas vasaros dienas praleido turistinėje stovykloje „Tauragnas‘‘, kurioje ne tik ilsėjosi, stiprino sveikatą sportuodami, bet ir susipažino su Aukštaitijos nacionalinio parko žymiomis vietovėmis, įgijo žinių apie krašto praeitį, kultūrą ir papročius.

101 1514

 

 

 

 

 

 

 

Į Dauniškio gimnaziją, pravesti integruotą tikybos pamoką drauge su visuomenės sveikatos priežiūros specialiste Kristina Jasiūniene ir tikybos mokytoju Juliumi Morkūnu, atvyko Agnė Žygaitė ir Tomas Stankevičius. Pamoka – renginys „Sveikame kūne – sveika siela“ prasidėjo  giesmėmis.

Literatūrinė premija įteikta 13-ą kartą
 
 
 

 

 

 

 

 

 Birželio 14 dieną A. ir M. Miškinių literatūrinėje etnografinėje sodyboje 13-ą kartą įteikta Antano Miškinio literatūrinė premija. Uteniškei poetei R. Mikulėnaitei-Jonuškienei premija įteikta už aukštaitiškos dvasios puoselėjimą knygoje „Papartynų aitvaras". Meninio žodžio mylėtojams ir puoselėtojams, be laureatės, savo eiles skaitė rašytojas Petras Panavas, poetai Vladas Braziūnas, Vytautas Kaziela, Lietuvos rašytojų sąjungos pirmininkas Antanas A. Jonynas, Utenos rajono savivaldybės meras, poetas Alvydas Katinas ir poetė Regina Katinaitė-Lumpickienė. A. Miškinio eiles skaitė Dauniškio gimnazijos mokiniai, o mokytojas Laimutis Kirilauskas grojo Labanoro dūda.

 
20150610 140228
 
 
 
 
 
 
 
 
Utenos Dauniškio gimnazistai  nuo birželio 10 dienos ilsėjosi  turistinėje stovykloje ,,Tauragnas”. Mokiniai turėjo galimybę ne tik ilsėtis, stiprinti sveikatą sportuodami, bet ir susipažintų su Aukštaitijos nacionalinio parko žymiomis vietovėmis, įgyti žinių apie krašto praeitį, kultūrą ir papročius. Domėjosi krašto dabartimi, kraštovaizdžiu, ekologija ir gamtos apsauga.

 

Birželio pirmą savaitgalį Klaipėdoje, kruizinių laivų terminale nuskambėjo penktoji „Jaunoji džiazo banga 2015“. Šiemet šis unikalus renginys į Klaipėdą sukvietė beveik 1,5 tūkst. jaunimo chorų bei ansamblių dalyvių iš visos šalies. Į jubiliejinę džiazo dainų šventę susirinko apie 70 chorų bei ansamblių iš visos Lietuvos. Į uostamiestį atvyko Vilniaus, Kauno, Šiaulių, Trakų, Šakių, Utenos, Kupiškio, Prienų, Skuodo, Druskininkų ir kitų miestų jaunimas.

isvyka

 

 

 

 

 

 

Birželio 1 d. jaunieji istorikai su mokytoja L.Jasiūniene dalyvavo edukacinėje programoje ,,Žirgas lietuvio gyvenime'', kuri vyko Utenos hipodromo žirgyne. Mokiniai sužinojo daug įdomių dalykų apie žirgų gyvenimą, jų treniravimą, varžybų organizavimą.

Utenos Dauniškio gimnazijos mokinės gavo padėką iš Lietuvos genocido ir rezistencijos tyrimo centro už dalyvavimą nacionaliniame konkurse „Lietuvos laisvės ir netekčių istorija“.