...ir liko tik 100-as dienų!

 Sukurti TV ŠIMTADIENIO laidas ir nutiesti saugų teletiltą tarp gimnazijos vienuoliktokų ir abiturientų padėjo Dauniškio gimnazijos gerbėjai!

Nuoširdžiai DĖKOJAME "TAUTUKUI"- Jūsų idėjos išskirtinės, jos puošė gimnazijos erdves. 

100_nis (1)
100_nis (10)
100_nis (11)
100_nis (12)
100_nis (13)
100_nis (2)
100_nis (3)
100_nis (4)
100_nis (5)
100_nis (6)
100_nis (7)
100_nis (8)
100_nis (9)
01/13 
start stop bwd fwd

Sėkmė meninio skaitymo konkurse!

Sveikiname IIIa klasės mokinį Emilį Marčenkovą, kuris rajoniniame 5-12 klasių mokinių meninio skaitymo konkurse užėmė 3 vietą. Ačiū mokinio mokytojai Audronei Snieganienei.

Sėkmė rusų kalbos ir literatūros olimpiadoje!

Sveikiname rajoninės rusų kalbos ir literatūros olimpiados nugalėtojus:

I kl. Lukšaitė Evelina - I vieta

I kl. Burokas Tomas - II vieta

Dėkojame rusų kalbos ir literatūros mokytojoms Linai Slavinskaitei ir Zinai Kasakovskajai, sėkmingai paruošus mokinius olimpiadai.

Sėkmė biologijos olimpiadoje!

Sveikiname rajoninės biologijos olimpiados nugalėtojas:

I kl. Rasa Bartasūnaitė - I vieta

I kl. Fausta Rapoportaitė - III vieta

II kl. Meda Mikučionytė - I vieta

III kl. Urtė Malinauskaitė - I vieta

Dėkojame biologijos mokytojams Rositai Lagūnienei ir Mindaugui Pranskūnui, sėkmingai paruošusius mokinius olimpiadai.

Sėkmė jaunųjų filologų konkurse!

Sveikiname 2022 m. rajoninio jaunųjų filologų konkurso, publicistikos ir esė sekcijos 1 vietos laimėtoją Gabiją Kavolėlytę (IVb klasė). Ačiū Gabijos mokytojai Renatai Bakanienei.

Sėkmė fizikos olimpiadoje!

Sveikiname rajoninės 9-12 kl. mokinių fizikos olimpiados II vietos laimėtoją Matą Prievelį ( IV a kl.) .

Dėkojame fizikos mokytojui Stanislavui Pukėnui, kuris sėkmingai paruošė mokinį olimpiadai.

Sėkmė anglų kalbos olimpiadoje!

Sveikiname rajoninės 11 kl. anglų kalbos olimpiados nugalėtojus:

IIIa  kl. Adris Čypas – I vieta ( mokytoja V. Markūnienė)

IIIc kl. Ūla Kociūtė  – I vieta ( mokytojas R. Musteikis)

IIIa kl. Goda Žibūdaitė – II vieta ( mokytoja V. Markūnienė)

Sveikiname rajoninės chemijos olimpiados nugalėtojus!

Sveikiname rajoninės chemijos olimpiados nugalėtojus:

I kl.  Emilija Narkūnaitė - II vieta

II kl. Aironas Zakarka- I vieta

II kl. Meda Mikučionytė - III vieta

III kl. Goda Žibūdaitė - I vieta

III kl. Urtė Kuosaitė - II vieta

Dėkojame chemijos mokytojai Daivai Kunigėlienei, kuri sėkmingai paruošė mokinius olimpiadai.